Wózki kelnerskie

Wózki kelnerskie rekomendowane są dla dużej i małej gastronomii, hoteli, przedszkoli, szkół oraz szpitali. Chętnie kupowane są przez firmy cateringowe oraz domy weselne. W tej kategorii oferujemy Państwu wytrzymałe wózki kelnerskie z doskonałej stali nierdzewnej, najlepszych producentów, w tym Stalgast, Hendi oraz Redfox. Wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej to wyposażenie, które będzie służyć Państwu przez wiele lat, podnosząc komfort pracy obsługi lokali i placówek gastronomicznych.

Poniżej znaleźć można nowoczesne wózki wyposażone w koła skrętne. Nasze wózki kelnerskie zapewniają płynne prowadzenie, są lekkie i stabilne. Mogą Państwo wybierać wśród wielu różnych typów wózków wyposażonych w półki, drzwi przesuwne i szafki w różnych konfiguracjach. Znajdują się wśród nich wózki odpowiednie dla dużej i małej gastronomii, dla restauracji, hoteli, stołówek oraz barów, a także szpitali, stołówek w przedszkolach czy w szkołach.

Wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej

Wózki kelnerskie przyspieszają oraz ułatwiają obsługę w wymienionych placówkach gastronomicznych oraz podnoszą komfort personelu odpowiadającego za wydawanie posiłków. Są łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe, a dzięki prostej konstrukcji ich obsługa jest bardzo prosta i wygodna. Wózki kelnerskie wykonane ze stali nierdzewnej są lekkie i estetyczne, a co najważniejsze, są odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, wysokie temperatury czy kwaśne soki z owoców.

W sklepie Gastrro.pl dostępne są wózki kelnerskie jedno-, dwu- oraz trzypółkowe, z szafkami i drzwiami przesuwnymi. Cały oferowany asortyment spełnia najwyższe wymogi stawiane wyposażeniu do gastronomii. Wybraliśmy dla Państwa wózki kelnerskie zapewniające bezpieczeństwo pracy dzięki stabilnej pozycji podczas postoju. Nasze wózki Stalgast, Hendi, Redfox i innych marek to wyposażenie, na którym można polegać. Lekkie, ciche i higieniczne, a także bardzo wytrzymałe i odporne na przeciążenia.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą wózków kelnerskich. W razie jakichkolwiek pytań służymy fachową poradą. Zachęcamy do rozmowy poprzez chat na stronie oraz do zakładki kontakt.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Wózki kelnerskie

Minimal Price: 208.29