Stoły chłodnicze do pizzy

Poniższa kategoria obejmuje wysokiej jakości stoły chłodnicze do pizzy przeznaczone dla profesjonalnych lokali gastronomicznych. Proponujemy wyposażenie dla małych i dużych pizzerii oraz barów typu fast food. Wśród dostępnych stołów chłodniczych bez trudu wybrać można ten odpowiadający potrzebom konkretnego zakładu. Oferowane stoły chłodnicze posiadają specjalne blaty wykonane z granitu do ręcznego wyrobu ciasta na pizzę. W ofercie dostępne są stoły z nadstawą chłodniczą na pojemniki GN bądź bez.

Stół chłodniczy do pizzy czyni pracę bardziej komfortową dzięki specjalnej ladzie do przygotowania ciasta oraz jednoczesnej możliwości przechowywania go. Stoły zajmują stosunkowo niewiele miejsca, jak na możliwości, które oferują. Stół chłodniczy to blat roboczy, szafki chłodnicze oraz podajnik na produkty pod blatem. Dzięki profesjonalnemu stołowi chłodniczemu można szybko przygotowywać pizze, mając wszystko pod ręką i zachowując porządek na stanowisku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań służymy Państwu profesjonalną pomocą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pośrednictwem okna czatu dostępnego na stronie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Stoły chłodnicze do pizzy

Minimal Price: 2057.72