Stoły chłodnicze

Stół chłodniczy to podstawowe wyposażenie w każdym lokalu gastronomicznym. Stoły chłodnicze służą do przygotowywania posiłków, a także do poręcznego przechowywania produktów oraz do ich eksponowania w obniżonej temperaturze. Na rynku dostępne są modele dwudrzwiowe i trzydrzwiowe oraz wyposażone w szuflady, a także stoły chłodnicze z dodatkowymi rozwiązaniami, jak zlew, nadstawa sałatkowa czy szklane drzwi.

W naszym sklepie dostępne są stoły chłodnicze do dużych i małych lokali różnego rodzaju, wśród których bez trudu znaleźć można stół dostosowany do konkretnych potrzeb. Oferujemy nowoczesne i niezawodne urządzenia sprawdzonych marek, jak Redfox czy Stalgast.

Stoły chłodnicze a zasady bezpieczeństwa w gastronomii

Stoły chłodnicze mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa przechowywania żywności w profesjonalnej gastronomii. Ich zastosowanie pozwala na zachowanie ciągłości obróbki chłodniczej oraz nie dopuszcza do przerwania łańcucha chłodniczego, które spowodowałoby zepsucie się produktu lub obniżenie jego jakości. Stół chłodniczy pozwala na bezpieczne przechowywanie żywności oraz jednocześnie umożliwia jej ekspozycję. Zakres temperatur stołów mieści się w granicach od –2 do +8°C.

Profesjonalne stoły chłodnicze i ich budowa

Stoły chłodnicze wykonywane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej i wyposażane są w blaty stalowe bądź granitowe. Dzięki temu charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a powierzchnie robocze wykazują dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Stoły chłodnicze występują w różnych pojemnościach, w granicach od 200 l do 600 l. Do wybory mamy stoły wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery komory, które mogą być przystosowane do pojemników GN. Na rynku dostępne są stoły chłodnicze wyposażone w drzwi lub szuflady, podnoszące wygodę pracy w kuchni. Najczęściej spotykane są stoły wyposażone w drzwi pełne bądź przeszklone. Dostępne w sprzedaży stoły mogą też posiadać mieszany układ drzwi. Stoły mroźne, do przechowywania żywności w temperaturze –18° do –20°C, zawsze wyposażone są w drzwi pełne.

Zarówno stół chłodniczy jak i mroźny może być wyposażony we własny agregat bądź posiadać agregat przystosowany do podłączenia do centralnego systemu chłodniczego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą stołów chłodniczych wraz ze szczegółową specyfikacją poszczególnych modeli. Bez trudu znajdą Państwo wśród nich stół idealnie pasujący do charakteru konkretnego lokalu gastronomicznego. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalną pomocą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

44 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

44 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Stoły chłodnicze

Minimal Price: 1874.80