Hendi

Hendi to producent i dystrybutor profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego, znany i ceniony w całej Europie. Częścią międzynarodowej grupy jest firma Hendi Polska, działająca w naszym kraju od 2005 roku.

Aktualna oferta Hendi to owoc 70 lat doświadczenia na rynku gastronomicznym. Asortyment powstaje w oparciu o bieżące badania rynku: analizy trendów, zapotrzebowania restauratorów i wszystkich osób działających w gastronomii, a także z uwzględnieniem najnowszych technologii. Produkty Hendi wyróżniają się wysoką jakością oraz innowacyjnością.

Oferta stale rozszerzana jest o nowe produkty, które ułatwiają pracę osobom zawodowo zajmującym się gastronomią. Garnki Hendi, cenione i rekomendowane przez doświadczonych szefów kuchni, to najwyższa wytrzymałość, solidna, lekka konstrukcja oraz doskonałe przewodzenie ciepła. Urządzenia do gastronomii, przybory kuchenne i akcesoria barmańskie Hendi to gwarancja najwyższej wydajności i komfortu pracy.

Wyposażenie Hendi eliminuje wiele pracochłonnych czynności przygotowawczych oraz pozwala szybciej przygotowywać posiłki w dużych i małych restauracjach, barach oraz stołówkach. W rezultacie praca staje się bardziej efektywna i dochodowa.

Więcej informacji o produktach możesz uzyskać na stronie Hendi Oferta

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 3370

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 3370