Kelnerskie

W poniższej kategorii oferujemy niezawodne wózki kelnerskie z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Asortyment renomowanej marki Stalgast. Funkcjonalne wyposażenie, które przetrwa wiele lat i pozwoli na serwowanie nieograniczonej ilości doskonałych potraw. Wózki wyposażone w skrętne koła, stabilne i łatwe w prowadzeniu. Do wyboru wózki kelnerskie z półkami, drzwiami przesuwnymi i szafkami w różnych konfiguracjach. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi poniżej modelami wózków dla restauracji, hoteli, stołówek i barów.

Wózki kelnerskie znacznie ułatwiają pracę personelu w restauracjach, stołówkach i hotelach. Pozwalają na szybką obsługę gości, są łatwe w czyszczeniu i niezawodne, dzięki nieskomplikowanej konstrukcji. Najwyższą wytrzymałość wykazują wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej, odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć czy wysokie temperatury, które są codziennością w przypadku pracy w gastronomii. W naszej ofercie dostępne są wózki kelnerskie marki Stalgast, słynącej z najwyższej jakości mebli nierdzewnych.

Wybraliśmy dla Państwa stabilne i niezawodne wózki kelnerskie w różnych wariantach, jedno-, dwu- oraz trzypółkowe, z szafkami i drzwiami przesuwnymi. Ciche i bezpieczne, gwarantujące stabilną pozycję podczas postoju. Wózki ze stali nierdzewnej dostępne w poniższej kategorii są lekkie i higieniczne w obsłudze, a przy tym ekstremalnie wytrzymałe i odporne na przeciążenia. Funkcjonalne, oszczędne i łatwe w obsłudze.

Jesteśmy przekonani, oferowany asortyment pozwoli spełnić najwyższe wymagania gości restauracji oraz hoteli, a także ułatwi pracownikom gastronomii wykonywanie codziennych obowiązków. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi modelami wózków. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

40 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

40 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kelnerskie

Minimal Price: 565.85