O nas

Należymy do czołowych dystrybutorów na rynku sprzętu gastronomicznego. Wyposażenie gastronomii to nasza pasja od wielu lat. W oparciu o wieloletnią praktykę, tworzymy świetnie zorganizowaną firmę. Zależy nam na optymalnym dopasowaniu cen produktów i pełnej profesjonalizacji. Skrupulatnie dopracowujemy każdy szczegół naszej działalności, dzięki czemu jakość naszych usług i rzesza zadowolonych Klientów systematycznie wzrastają.

Codziennie dostarczamy sprzęt gastronomiczny do lokali w Polsce i na świecie. Nasi pracownicy dbają o to, aby Państwa zamówienia były realizowane sprawnie i szybko. Jesteśmy autoryzowanym dostawcą wiodących firm w polskiej branży gastronomicznej. O naszej rzetelności świadczą następujące wyróżnienia i certyfikaty:

  • Stalgast - Partner Kryształowy (prestiżowe wyróżnienie dla wybranych firm w Polsce)
  • Hendi - Gold Partner (szczególne odznaczenie wśród czołowych polskich dystrybutorów)
  • Ceneo - Zaufane Opinie (autentyczne oceny naszych klientów)
  • Trusted Shops (certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo zakupów i profesjonalną obsługę w naszym sklepie)

Sprzedaż internetowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do korespondencji e-mailowej. Zawsze robimy wszystko, aby marka sklepu Gastrro.pl kojarzyła się wyłącznie z rzetelnością i uczciwością. Oferujemy urządzenia i akcesoria dla różnego typu lokali gastronomicznych, zakładów i placówek żywienia zbiorowego. Kompleksowe wyposażenie gastronomii na wszystkich etapach produkcji i wydawania żywności. Zebraliśmy dla Państwa szeroki asortyment produktów przyporządkowanych do odpowiednich kategorii. W razie problemów ze znalezieniem interesującego Państwa produktu, prosimy skorzystać z wyszukiwarki (znajduje się na górze strony) lub o kontakt telefoniczny/mailowy.

Gama usług

Oferujemy kompleksowe wyposażenie gastronomii. Świadczymy usługi z zakresu projektowania zakładów gastronomicznych, doradztwa, serwisu i montażu zakupionego sprzętu. Na życzenie klienta organizujemy pokazy funkcjonalności niektórych urządzeń z naszej oferty, a także szkolenia produktowe.

Warto na nas liczyć

Nasz zespół, składający się z osób z kierunkowym wykształceniem i doświadczeniem w branży jest do Państwa dyspozycji – służymy radą i wsparciem. Jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii, posiadamy specjalistyczną wiedzę, a w codziennej pracy kierujemy się kulinarną pasją. Jesteśmy elastyczni, co sprawia, że dla każdego znajdujemy satysfakcjonujące rozwiązania technologiczne i kosztowe.