Kostkarki do lodu

Kostkarki do lodu to profesjonalne urządzenia gastronomiczne służące do wydajnej produkcji kostek lodu. Urządzenia świetnie sprawdzą się w barach, kawiarniach, restauracjach oraz wszędzie tam, gdzie serwowane są zimne napoje. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowane produkty od najlepszych producentów Brema, RM, Hendi, Redfox oraz Stalgast. Dostępne na naszej stronie produkty dzielą się na kostkarki chłodzone powietrzem oraz kostkarki chłodzone wodą

Jaką kostkarkę do lodu wybrać?

Dobrze dopasowana kostkarka do lodu to istotny element każdego baru. Jej zakup powinien być dokładnie przemyślany i dostosowany do naszych potrzeb, tak aby wydajność urządzenia pozwalała na bezproblemową obsługę wszystkich gości. 

Dla lokali z dużą liczbą stałych klientów polecamy urządzenie o większej mocy i wydajności około 50 kg na dobę. Zapewni to komfortową pracę, bez obaw o brakujący lód. Warto w tym miejscu również zwrócić uwagę na miejsce pracy kostkarki. Kostkarki pracujące w pomieszczeniach o wyższej temperaturze powinny być chłodzone wodą, dzięki czemu ich wydajność nie spadnie tak, jak w przypadku urządzeń chłodzonych powietrzem. 

Oprócz wydajności warto zwrócić uwagę na materiał wykonania kostkarki. Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają wysoki poziom higieny oraz komfortowe warunki czyszczenia, co jest bardzo istotne w przypadku zachowania wszystkich norm higieny w lokalach gastronomicznych. Dodatkowo niektóre kostkarki wyposażone są w specjalnie izolowane ścianki, gwarantując tym samym energooszczędność urządzenia.  

Przy wyborze kostkarki należy również zwrócić uwagę na odpływ urządzenia. Większość kostkarek gastronomicznych nie posiada wbudowanej pompy odpływowej, jedynie odpływ grawitacyjny, przez co ujście musi znajdować się w podłodze.

Należy pamiętać o tym, że kostkarka powinna być podłączona do wody poprzez odpowiedni filtr. Zapewni to wysoką jakość oraz klarowność wyprodukowanych kostek.

W ofercie sklepu Gastrro.pl dostępne są kostkarki do lodu wykonane z dobrych, wytrzymałych materiałów, wyselekcjonowane z myślą o potrzebach pracowników gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy rzeczową poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

74 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

74 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kostkarki do lodu

Minimal Price: 295.93