Miksery do koktajli

Miksery do koktajli to profesjonalne urządzenia służące do przygotowywania napojów mlecznych oraz frappe, shake'ów i sorbetów. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo miksery od najlepszych producentów Waring, Redfox oraz HendiMiksery przeznaczone są do pracy w barach, restauracjach i kawiarniach, dzięki zastosowaniu najlepszych parametrów i wysokiej jakości materiałów urządzenia spełnią swoje zadanie przez długie lata. 

Jaki mikser do koktajli wybrać?

Bardzo istotnym parametrem przy wyborze miksera do koktajli jest moc. To od niej zależy, jak twarde produkty urządzenie będzie w stanie zmiksować. Nie każdy mikser do koktajli nada się do miksowania surowych owoców jak daktyle czy marchewki. Inne urządzenia wybierzemy zatem do robienia sorbetów z owoców, a inne do przyrządzania napojów mlecznych. Na naszej stronie dostępne są miksery o mocy od 110 W do 1050 W, dzięki czemu każdy wybierze mikser odpowiedni do swoich potrzeb.

Znaczenie ma również materiał wykonania kubka roboczego. Kubki wykonane z poliwęglanu lub ze stali nierdzewnej zapewniają większą wytrzymałość na uderzenia. Dodatkowo niektóre miksery wyposażone są w specjalnie wyprofilowaną podstawę umożliwiającą ustawienie szklanki lub dzbanka. 

Obudowa miksera do koktajli dla zapewnienia trwałości powinna być wykonana z aluminium. Dzięki czemu urządzenie spełni swoje funkcje przez długie lata.

Na końcu zwróćmy również uwagę na czas pracy danego urządzenia. Do profesjonalnej kuchni powinniśmy wybrać mikser przeznaczony do pracy ciągłej

Wybór miksera do koktajli powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Miksery do koktajli

Minimal Price: 24.12