Sokowirówki

Upalne popołudnie czy trudny poranek? W takich momentach przyda się pyszny i zdrowy sok ze świeżych owoców.  Aby maksymalnie uprościć proces przygotowywania napojów, warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Urządzenie w bardzo krótkim czasie jest w stanie przygotować duże ilości soku z każdego rodzaju warzyw i owoców. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo wyselekcjonowane sokowirówki Robot Coupe oraz Panasonic. Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i najwyższymi dostępnymi na rynku parametrami, dzięki czemu świetnie sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających restauracjach, hotelach oraz placówkach zbiorowego żywienia. 

Jaka sokowirówka do gastronomii? 

Wybór sokowirówki powinien być uzależniony od częstotliwości jej pracy oraz od ilości przygotowywanego soku. Sokowirówki używane w gastronomii dla  zapewnienia najwyższych osiągów powinny być wyposażone w funkcję pracy ciągłej, dzięki czemu nigdy nie zabraknie świeżego i zdrowego soku. 

Przy wyborze urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na dwa najważniejsze parametry: moc elektryczną oraz ilość obrotów. To od nich zależeć będzie, jak szybko produkty będą wyciskane. Im większe obroty i moc tym  szybciej cały proces będzie zachodził.

Równie ważnym parametrem jest szeroki otwór wsadowy, który umożliwia wkładanie całych owoców, bez konieczności ich porcjowania. Dzięki czemu praca stanie się bardziej wydajna, a użytkownik szybciej uzyska swój wymarzony sok.  Na naszej stronie dostępne są urządzenia o średnicy wsadu 75 mm oraz 79 mm, zapewnia to możliwość wyciskania całych jabłek. 

Dla zachowania najwyższego poziomu higieny części urządzenia mające kontakt z jedzeniem powinny być wykonane z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki, czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki możliwości dokładnego mycia pod bieżącą wodą, w urządzeniu nie odkładają się dodatkowe osady po owocach.  

Wybór sokowirówki powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Sokowirówki

Minimal Price: 395.12