Syfony do wody sodowej

Świeżo przygotowana woda gazowana w syfonie do wody jest doskonałym sposobem na urozmaicenie za barem. Dla starszych klientów będzie to wspomnieniem minionej epoki i wózków z saturatorami, a dla młodszych klientów znających jedynie wodę butelkowaną zupełne zaskoczenie. 

Syfony do wody to proste urządzenia, dzięki którym w łatwy sposób przygotujemy duże ilości wody gazowanej. 

W poniższej kategorii dostępne są syfony oraz naboje do syfonów iSi oraz Hendi. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie w produkcji bezpiecznych materiałów sprawia, że syfony świetnie sprawdzą się zarówno w lokalach, jak i w domu.

Jak działa syfon do wody?

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Do syfonu montuje się nabój, a następnie urządzenie zalewa się wodą. Aby woda została nagazowana, wystarczy przekręcić pokrętło i wstrząsnąć przed użyciem. W tym momencie w urządzeniu zachodzi proces saturacji, czyli tak zwane nasycenie wody gazem. 

Przy wyborze syfonu powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany. Syfony wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają łatwe czyszczenie i higieniczne przechowywanie wody. 

Syfony wraz z przygotowaną wodą można przechowywać w lodówce, nie wpłynie to w żaden sposób ani na smak, ani zapach wody. Zastosowane w syfonach uszczelki zapewniają bezpieczeństwo oraz sterylność urządzenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze syfonu do wody zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Syfony do wody sodowej

Minimal Price: 11.39