Gofrownice

Przygotowanie pysznych gofrów o puszystym cieście wymaga wprawy oraz sprawdzonego przepisu. Gofrownice dostępne na naszej stronie zdecydowanie ułatwią proces przygotowywania ciepłych i słkodkich przysmaków. Urządzenia nadają charakterystyczny kształt gofrom - prostokątny z kratownicą oraz idealnie je wypiekają.  

Wytrzymała i wydajna gofrownica świetnie sprawdzi się latem w nadmorskich budkach z przekąskami oraz w kawiarniach serwujących lody i gofry.    

Gofrownica - wybór, parametry  

Wybór doskonałej gofrownicy spełniającej nasze wszystkie wymagania to nie lada wyczyn. 

Przy wyborze urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na moc urządzenia. To od niej zależy, jak szybko gofrownica będzie się nagrzewać do odpowiedniej temperatury umożliwiającej pieczenie. Im wyższa moc, tym krócej będziemy czekać na idealne gofry. Na naszej stronie dostępne są wyłącznie wyselekcjonowane gofrownice o szerokim zakresie mocy od 1 kW do 2kW, zapewniają tym samym szybki proces rozgrzewania oraz pieczenia gofrów.   

Kolejnym ważnym parametrem przy wyborze gofrownicy jest materiał wykonania powierzchni grzewczej.  Najtrwalszym i zarazem wytrzymałym materiałem jest powierzchnia żeliwna, która przy odpowiedniej impregnacji sprawdzi się jako rozwiązanie na długie lata. Powierzchnie żeliwne zapobiegają przywieraniu ciasta oraz jego przypalaniu. 

Dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa wszystkie dostępne na naszej stronie gofrownice wyposażone są w kontrolkę pracy, ostrzegającą o możliwości poparzenia. 

Gofry często przygotowywane są w małych budkach bądź pomieszczeniach dlatego ważny jest rozmiar urządzenia. Wydajne, profesjonalne gofrownice dostępne na naszej stronie charakteryzują się optymalnymi wymiarami, zapewniającymi komfortowe warunki pracy nawet w małych przestrzeniach. 

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi gofrownicami marek GredilHendi, Caterina oraz Roller Grill. W razie jakichkolwiek pytań służymy fachową poradą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Gofrownice

Minimal Price: 642.28