Grille kontaktowe

Grill kontaktowy to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do obustronnego przypiekania mięs, warzyw czy pieczywa. Dzięki niemu szybko i łatwo przygotujemy stek czy delikatne mięso z kurczaka. Solidna konstrukcja oraz ergonomiczny kształt ułatwiający czyszczenie to tylko niektóre z zalet tego sprzętu. W naszej dostępne grille z płytą gładką bądź ryflowaną, a także dzielone. Wśród oferowanych modeli bez trudu znaleźć można grill kontaktowy do dużego lub małego lokalu, który spełni wszystkie wymagania oraz umożliwi przygotowywanie chrupiących, idealnie wypieczonych potraw bez przywierania.

Konstrukcja grilla kontaktowego oparta jest na dwóch płytach grzejnych – dolnej oraz górnej. Dzięki temu urządzenie umożliwia dwustronne przypiekanie potraw. Nie zachodzi potrzeba obracania żywności – obróbka termiczna przebiega w bardzo wygodny, nieskomplikowany sposób. Grill kontaktowy pozwala na przygotowywanie aromatycznych potraw w bardzo krótkim czasie. Co bardzo istotne, do grillowania używać można minimalnych ilości tłuszczu. Wysokiej jakości płyty grzewcze zabezpieczają przed przywieraniem i przypalaniem żywności. Grille kontaktowe posiadają zwarte, solidne obudowy, a grzałki oraz elementy elektryczne są w tych urządzeniach w całości zabudowane. Dzięki temu grille kontaktowe cechują się wysoka trwałością, są bezpieczne i łatwe w obsłudze.

Grill kontaktowy w gastronomii i w domowej kuchni

Grill kontaktowy doskonale nadaje się do mięs, warzyw czy pieczywa. Sprawdza się zawsze wtedy, gdy chcemy podać soczyste, grillowane plastry bakłażanów czy chrupiące bułki panini. Urządzenie jest doskonałe do przygotowywania tostów, opiekania kiełbasek i przygotowywania szaszłyków. Grill kontaktowy jest niezawodny w profesjonalnej kuchni i pozwala na szybkie przygotowywanie potraw, nawet wtedy, gdy do dyspozycji mamy bardzo niewielką przestrzeń. Możemy także z powodzeniem używać go w kuchni domowej, by serwować smaczne, urozmaicone śniadania, obiady oraz kolacje bez dużych ilości tłuszczu.

Do dyspozycji mamy rozmaite modele, w tym w grille pełni otwierane pod kątem 180 stopni i grille ze zmienną wysokością. Dostępne są urządzenia z oddzielnym sterowaniem temperatury dla grzałki dolnej i górnej, grille składane czy grille kontaktowe o dużej powierzchni grillowania, do profesjonalnej gastronomii.

Dostępne w naszym sklepie grille kontaktowe marek takich jak Unox, Redfox i innych wyposażone są w płyty grzewcze pokryte wysokiej jakości z powłokami zapobiegającymi przywieraniu potraw. Oferujemy urządzenia w solidnych, wytrzymałych obudowach, zapewniające równomierne grillowanie i szybko nagrzewające się. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających Klientach i obejmuje wyłącznie specjalnie wyselekcjonowany sprzęt gastronomiczny. Jednocześnie stale ją aktualizujemy, by zapewnić Państwu dostęp do rynkowych nowości. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w poniższej kategorii. Z przyjemnością posłużymy pomocą podczas dokonywania wyboru grilla kontaktowego i odpowiemy na wszystkie pytania.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

34 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

34 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Grille kontaktowe

Minimal Price: 458.54