Urządzenia do Hot-dogów

Urządzenia do hot-dogów to profesjonalne podgrzewacze pozwalające na szybkie przygotowanie dużych ilości pysznych i gorących  przysmaków. 

Cieszące się w Polsce dużą popularnością hot-dogi to idealne przekąski na mały głód. Krótki czas oczekiwania oraz wysoka wartość energetyczna (około 290 kcal) sprawia, że często sięgamy po nie w "biegu".  Jednak przygotowanie doskonałego hot-doga nie jest prostą sprawą. Dostępne na naszej stronie urządzenia do hot-dogów Caterina, Redfox, Roller Grill oraz Hendi dzięki najlepszym parametrom i wysokiej jakości wykonania odpowiednio podgrzeją zarówno parówkę, jak i bułkę, zapewniając  tym samym smaczną kompozycję. 

Jakie urządzenie do hot-dogów wybrać?

Wybór urządzenia do hot-dogów powinien być uzależniony od typu lokalu oraz od częstotliwości serwowania szybkich przekąsek. Jeżeli lokal serwuje wyłącznie dania typu fast food, urządzenie powinno mieć możliwość podgrzewania jak największej ilości parówek i bułek w tym samym czasie, zapewni to komfortową obsługę klientów. Urządzenia dostępne na naszej stronie idealnie sprawdzą się na stacjach paliw, w lokalach typu fast food, w sklepach serwujących ciepłe przekąski, a także w domu.

Równie ważnym parametrem przy wyborze urządzenia powinna być jego moc. To od niej zależy, jak szybko składniki hot-dogów nabiorą odpowiedniej temperatury nadającej się do serwowania. Im większa moc, tym szybciej hot-dogi zostaną przygotowane. Na naszej stronie dostępne są urządzenia o szerokim zakresie mocy od 100 W do 2 kW, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze urządzenia do hot-dogów zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Urządzenia do Hot-dogów

Minimal Price: 292.68