Naleśnikarki

Smażenie dobrych, cienkich naleśników wymaga wprawy i jest dość czasochłonne. Bardzo istotna jest powierzchnia, na jakiej smażymy, nieprzywierająca, o odpowiednio dużej średnicy. Przy użyciu profesjonalnej naleśnikarki smażenie dużej ilości cieniutkich naleśników jest szybsze i łatwiejsze. W ofercie naszego sklepu dostępne są naleśnikarki dobrych marek, z wysokiej jakości materiałów. Wytrzymała i wydajna naleśnikarka to wyposażenie, które przyda się w każdej profesjonalnej kuchni.

Czy naleśnikarka jest lepsza od patelni?

Naleśnikarka ułatwia proces smażenia naleśników tak w kuchni domowej, jak i w profesjonalnej gastronomii. Przede wszystkim urządzenie daje nam dużo większy zakres możliwości, jeśli chodzi o stanowisko pracy. Możemy smażyć naleśniki bez dostępu do kuchenki gazowej czy elektrycznej – przy stole, na blacie kuchennym czy na innej dowolne powierzchni, na której da się ustawić urządzenie. Naleśnikarka może być używana na zewnątrz, podczas imprez okolicznościowych czy festynów, na stoiskach czy w małych punktach z żywnością, bez dostępu do profesjonalnej kuchni.

Naleśnikarki dostępne w naszym sklepie posiadają wysokiej jakości płyty żeliwne, dzięki czemu ciasto nie przywiera do powierzchni i nie przypala się. Możemy smażyć z użyciem bardzo niewielkich ilości tłuszczu. Naleśniki są chrupiące, smaczne i lekkie, a smażenie przebiega sprawnie i zachowaniem czystości stanowiska pracy.

Co powinna posiadać naleśnikarka?

Najważniejszym elementem naleśnikarki jest powierzchnia grzewcza. W profesjonalnych urządzeniach płyty są żeliwne lub ceramiczne. Dobrze jeśli obudowa wykonana będzie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie będzie bardziej wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych. Zwróćmy też uwagę na możliwość płynnej regulacji temperatury, która zapewni nam precyzyjne smażenie. Naleśnikarka powinna mieć również odpowiednio dużą moc. W naszej ofercie dostępne są urządzenia o optymalnej mocy, umożliwiające szybkie rozgrzewanie płyty, wydajną pracę i płyną regulację temperatury. Do wyboru mamy urządzenia z jedna lub dwiema płytami grzewczymi.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi naleśnikarkami marek Roller GrillHendi, Caterina oraz Redfox. W razie jakichkolwiek pytań służymy fachową poradą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Naleśnikarki

Minimal Price: 707.32