Opiekacze do kebaba / gyrosa

Aromatyczne, optymalnie wypieczone mięso to podstawa wielu orientalnych dań, tak lubianych i popularnych w naszym kraju. By serwować pyszny gyros lub kebab, ciesząc podniebienia klientów, należy zaopatrzyć swój lokal w wysokiej jakości opiekacz. W naszej ofercie dostępne są opiekacze do kebaba / gyrosa wysokiej jakości, gazowe i elektryczne. Proponujemy wyposażenie sprawdzonych marek, w tym Redfox oraz Hendi. Solidny opiekacz do kebaba zapewni równomierne i szybkie pieczenie mięsa, z zachowaniem jego soczystości i walorów smakowych.

Opiekacz do kebaba, elektryczny czy gazowy?

Na rynku dostępne są opiekacze do kebaba gazowe oraz elektryczne. Wybór odpowiedniego sprzętu do konkretnego lokalu będzie uzależniony głównie od naszych osobistych preferencji. Smaczne i chrupiące mięso można upiec zarówno w opiekaczu elektrycznym, jak i gazowym. Trudno wskazać na jednoznaczną przewagę jednego z nich. Niektórzy użytkownicy uważają, że opiekacz do kabeba gazowy mniej wysusza mięso niż opiekacz elektryczny. Można też spotkać się z opiniami, że opiekacz elektryczny zapewnia bardziej równomierny wypiek. W rzeczywistości jednak wybierając dobrej jakości markowe urządzenie, możemy być spokojni tak o soczystość mięsa, jak o jego równomierne wypieczenie, niezależnie od tego, jaki opiekacz do kebaba wybierzemy. W naszej ofercie dostępne są opiekacze elektryczne i gazowe Hendi, Roller Grill i innych dobrych marek zapewniające równomierne pieczenie soczystego, chrupiącego mięsa.

Na co zwrócić uwagę, kupując opiekacz do kebaba?

Podczas dokonywania wyboru urządzenia do lokalu z kebabem czy daniami typu fast food, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Znaczenie ma między innymi ilość stref grzewczych i możliwość ich regulacji oraz moc palników / grzałek. Ważnym parametrem jest waga i rozmiar mięsa, w tym przede wszystkim jego maksymalna możliwa średnica. Maksymalne średnice mięsa, które możemy umieścić na bagnecie, różnią się w przypadku poszczególnych urządzeń. Znaczenie ma też obecność dodatkowych bagnetów zapasowych i ich ewentualna cena, w razie gdybyśmy musieli dokupić bagnet (sztycę).

Podczas eksploatacji nawet najlepsze urządzenie z czasem wymaga serwisowania. Zwróćmy zatem uwagę na dostępność części zamiennych i serwisu sprzętu danej marki. W naszym sklepie proponujemy wyłącznie urządzenia, które można bez problemu serwisować w kraju. Prowadzimy też usługi w zakresie serwisowania i montażu zakupionego sprzętu gastronomicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opiekaczy do kebeba dostępnych poniżej. Wśród urządzeń o różnej mocy, ilościach grzałek i różnych wielkościach wsadu bez problemu znaleźć można opiekacz do kebaba, który wpasuje się w potrzeby konkretnego lokalu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Opiekacze do kebaba / gyrosa

Minimal Price: 2276.42