Opiekacze / Tostery

Profesjonalne opiekacze służą do przygotowywania wszelkiego rodzaju pieczonych produktów. Idealnie nadają się do przyrządzania zapiekanek oraz hamburgerów, oprócz tego świetnie sprawdzą się przy grillowaniu i podgrzewaniu potraw.   

W poniższej kategorii dostępne są opiekacze Stalgast, Gredil, Redfox, Roller Grill oraz Hendi. Staranne wykonanie oraz najlepsze materiały użyte przy produkcji sprawiają, że urządzenia wyróżniają się na tle konkurencji. 

Jaki opiekacz do zapiekanek wybrać?

Urządzenia dzięki szerokim możliwościom zastosowania, mogą być wykorzystywane na stacjach paliw, lokalach typu fast food oraz sklepach serwujących ciepłe przekąski. Podgrzane za pomocą opiekacza produkty nabierają chrupkości oraz wyrazistej barwy. Przy wyborze profesjonalnego opiekacza powinniśmy zwrócić uwagę na kilka wyróżniających go parametrów. 

Moc elektryczna 

To od niej zależy, jak szybko urządzenie nabierze odpowiedniej temperatury - idealnej do zapiekania/podgrzewania. To również od mocy elektrycznej zależy, jak szybko przygotowywane produkty osiągną idealny poziom zapieczenia - miękkie w środku, chrupkie z zewnątrz. 

Wydajność

Dla zapewnienia komfortu obsługi wszystkich klientów urządzenia powinny charakteryzować się wysoką wydajnością. Na naszej stronie dostępne są opiekacze o szerokim zakresie mocy elektrycznej oraz o różnej ilości rusztów oraz poziomów, dzięki czemu każdy dopasuje odpowiednie urządzenie o wydajności dostosowanej do swojego lokalu. 

Praca ciągła 

Lokale serwujące znaczne ilości zapiekanek, tostów czy hamburgerów powinny wyposażyć się w urządzenie pozwalające na pracę ciągłą. Opiekacze umożliwiające pracę ciągłą wyposażone są w chłodzenie oraz nienagrzewające się obudowy. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opiekaczy do zapiekanek dostępnych poniżej. Wśród urządzeń o różnej mocy i wydajności bez problemu znaleźć można opiekacz, który wpasuje się w potrzeby konkretnego lokalu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Opiekacze / Tostery

Minimal Price: 461.79