Podgrzewacze do frytek

Podgrzewacze do frytek to profesjonalne urządzenia służące do podgrzewania wcześniej przygotowanych frytek. Urządzenia świetnie sprawdzają się na stołówkach, barach szybkiej obsługi oraz wszędzie tam, gdzie posiłki umieszczane są na szwedzkim stole. 

Dostępne na naszej stronie podgrzewacze do frytek marki Redfox charakteryzują się wysoką jakością wykonania (stal nierdzewna) oraz szerokim zakresem regulacji temperatury (od 30 do 90°C)

Podgrzewacze do frytek - zastosowanie 

Podgrzewacze do frytek idealnie utrzymują optymalną temperaturę wcześniej przygotowanych frytek. Urządzenia dzięki odpowiednim żarówkom promiennikowym podgrzewają frytki, nie wysuszając ich. Dzięki nowoczesnym termostatom podgrzewacze utrzymują jednakową temperaturę przez cały okres pracy.

W naszym asortymencie znajdą Państwo podgrzewacze wyposażone w ogrzewanie górne (żarówki grzewcze), dzięki czemu frytki nie są przypalane, a jedynie podgrzewane. 

Dla zachowania najwyższego standardu higieny wszystkie dostępne na naszej stronie podgrzewacze wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo zaokrąglone dna urządzeń ułatwiają dotarcie do wszystkich zakamarków. 

Podgrzewacze do frytek zostały wyposażone w lampki kontrolne informujące o pracy urządzenia, zapobiega to przypadkowym oparzeniom. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze podgrzewacza do frytek zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Podgrzewacze do frytek

Minimal Price: 468.29