Ekspresy do kawy przelewowe

Ekspres przelewowy do kawy to jedno z najprostszych urządzeń do przygotowywania pysznej, aromatycznej kawy. Dzięki możliwości szybkiego przygotowania dużych ilości pobudzającego napoju urządzenia znajdą zastosowanie w biurach, stołówkach pracowniczych, barach oraz w domach kawowych smakoszy.

W poniższej kategorii znajdą Państwo ekspres przelewowy oraz dzbanek do zaparzacza marki Stalgast, dzięki zastosowaniu najlepszych parametrów oraz najwyższej jakości stali nierdzewnej urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długowiecznością. 

Na co zwrócić uwagę kupując zaparzacz przelewowy

Przy zakupie ekspresu przelewowego powinniśmy zwrócić uwagę na jego moc. To od niej zależy, jak szybko urządzenie będzie przygotowywać kawę. Im większa moc, tym szybciej zaparzymy dzbanek pysznego czarnego naparu. Dostępny na naszej stronie zaparzacz Stalgast, dzięki wysokiej mocy 2.02 kW idealnie sprawdzi się na stołówkach pracowniczych, gdzie w krótkim czasie trzeba przygotować dużą ilość kawy. 

Równie ważnym parametrem przy wyborze ekspresu jest materiał jego wykonania. Zastosowanie w urządzeniach wysokiej jakości stali nierdzewnej ułatwia utrzymanie czystości, a tym samym najwyższego poziomu higieny. 

Kolejnym ważnym parametrem jest pojemność dzbanka na kawę. Im większa pojemność, tym więcej kawy przyrządzimy za jednym razem. Dostępny na naszej stronie zaparzacz wyposażony jest w dzbanek na kawę o pojemności 1.6 l oraz w zbiornik na wodę o pojemności 1.8 l.  

Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa urządzenie powinno być wyposażone w kontrolkę pracy. Dzięki czemu użytkownicy będą informowani o możliwości poparzenia się podczas przypadkowego dotknięcia dzbanka. 

Koszty eksploatacji urządzenia związane są z późniejszymi kosztami zakupu papierowych filtrów. Jeżeli posiadamy urządzenie wykorzystujące uniwersalne wielkości filtrów, zmniejszy to nasze koszty użytkowania. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze ekspresu przelewowego zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Ekspresy do kawy przelewowe

Minimal Price: 30.08