Młynki do mielenia kawy

Młynek do kawy to profesjonalne urządzenie służące do mielenia ziaren kawy. Urządzenia, dzięki wysokiej wydajności idealnie sprawdzą się w restauracjach, kawiarniach, hotelach i wszędzie tam, gdzie używane są ekspresy kolbowe bez funkcji mielenia kawy.

W poniższej kategorii dostępne są młynki Stalgast, Redfox oraz Hendi. Wysoka jakoś wykonania oraz najwyższe parametry gwarantują, że kawa będzie idealnie zmielona bez zapachu spalenizny czy zbyt dużych grudek.  

Jaki młynek do kawy wybrać?

Wszystkie dostępne na naszej stronie urządzenia rekomendowane są do użytku profesjonalnego, ale świetnie sprawdzą się również w domowych warunkach.

Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze młynka jest jego moc. To od niej zależy, jak szybko urządzenie będzie mielić ziarna kawy. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia o szerokim zakresie mocy od 270 W do 500 W. Możliwość wyboru mocy elektrycznej sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb.  

Dla zapewniania wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz wysokiej trwałości wszystkie dostępne na naszej stronie urządzenia wykonane są z tworzywa ABS lub z lakierowanego odlewu aluminium. Zastosowanie w produkcji wysokich jakościowo materiałów gwarantuje, że sprzęt będzie sprawny przez długie lata. 

Dodatkowo niektóre modele zapewniają możliwość ustawienia grubości mielenia kawy, dzięki czemu każdy dobierze odpowiednią grubość do swoich upodobań.

Na końcu zwróćmy również uwagę na czas pracy danego urządzenia. Do profesjonalnej kawiarni powinniśmy wybrać młynek przeznaczony do pracy ciągłej.

Wybór młynka do kawy powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą. 

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Młynki do mielenia kawy

Minimal Price: 925.20