Podgrzewacze do czekolady

Gorąca czekolada i książka to idealny zestaw na jesienne ponure wieczory. Dzięki rozgrzewającemu działaniu czekolady jesienna depresja z każdym kolejnym łykiem będzie odchodzić w zapomnienie.

W poniższej kategorii dostępny jest podgrzewacz do czekolady Hendi. Dzięki zastosowaniu najlepszych parametrów oraz bezpiecznej konstrukcji urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małej gastronomii. 

Podgrzewacz do czekolady - zalety

Podgrzewacz to niezawodne urządzenie do serwowania gorącej, płynnej czekolady wprost do kubka. Przenieś się do czasów dzieciństwa i zatrać się w słodkim smaku gorącego napoju.   

Urządzenie dostępne w naszym sklepie posiada funkcję bain-marie zabezpieczającą przed przypalaniem czekolady, dzięki czemu bez stresu możemy czekać, aż czekolada zacznie się rozpuszczać tworząc, płynna konsystencję. 

Dla wysokiego poziomu bezpieczeństwa dno pojemnika wykonane jest ze stali nierdzewnej, a boczne ścianki pojemnika wykonane są z poliwęglanu, dzięki czemu podgrzewana czekolada nie traci swojego smaku i aromatu. 

Podgrzewanie czekolady odbywa się w przedziale temperatury od 65°C do 85°C przy jednoczesnym ciągłym mieszaniu, gwarantując jednorodną konsystencję czekolady. 

Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w tackę ociekową ze wskaźnikiem płynu oraz niezatykający się kranik, dzięki czemu wzrasta komfort i bezpieczeństwo użytkowania. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze podgrzewacza do czekolady zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Podgrzewacze do czekolady

Minimal Price: 1204.88