Maszyny do bitej śmietany

Deser lodowy z bitą śmietaną? Czy torcik bezowy? Wybór jest prosty, bierzemy oba! Aby przygotować przepyszny deser, wybierzmy maszynę do bitej śmietany, z której pomocą przygotujemy bitą śmietanę w zawsze prawidłowej temperaturze 4°C.

W poniższej kategorii dostępne są maszyny do bitej śmietany Hendi. Wysoka jakość oraz możliwość dokładnego czyszczenia sprawiają, że urządzenia są łatwe i bezpieczne w użytku. 

Dlaczego maszyna, a nie syfon do bitej śmietany? 

Prowadząc lokal gastronomiczny serwujący duże ilości przysmaków z bitą śmietaną, zdecydowanie lepszym wyborem jest maszyna do bitej śmietany. Jest ona w stanie przygotować dużo więcej lekkiej puszystej pianki w porównaniu z syfonem, który może przygotować maksymalnie jeden litr śmietany, przy jednym nabiciu naboju. Maszyna dzięki wysokiej wydajności jest w stanie przygotować od 50 do 100 kg (w zależności od modelu) bitej śmietany.

Znacznie wyższa cena zakupu maszyny w porównaniu z ceną syfonu, rekompensowana jest dalszymi kosztami eksploatacji, które są zdecydowanie niższe. Nie musimy inwestować w naboje, które są niezbędne do przygotowywania bitej śmietany w syfonach.

Przy wyborze maszyny do bitej śmietany powinniśmy zwrócić  uwagę na moc urządzenia. To od niej zależy, jak szybko świeża pianka zostanie przygotowana. Na naszej stronie dostępne są urządzenia o mocy 500 W, zapewnia to wysoką wydajność oraz precyzje w późniejszym dozowaniu. 

Równie ważnym parametrem jest materiał wykonania urządzenia. Urządzenia marki Hendi wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości oraz nie wpływają na smak ani zapach bitej śmietany. Stal nierdzewna zapewnia również, wysoką odporność na częstą eksploatację.

Demontowane elementy dyszy dozującej umożliwiają dokładne czyszczenie i zachowanie wysokiego poziomu higieny. Dzięki czemu w urządzeniu nie rozmnażają się żadne bakterie i drobnoustroje. 

W ofercie sklepu Gastrro.pl dostępne są maszyny do bitej śmietany wykonane z dobrych, wytrzymałych materiałów, wyselekcjonowane z myślą o potrzebach pracowników gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy rzeczową poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Maszyny do bitej śmietany

Minimal Price: 7347.15