Maszyny do lodów

Masz dość lodów o smaku zamrożonej wody? Brakuje Ci dawnych lodów przyrządzanych na śmietanie? Idealnym rozwiązaniem będzie maszyna do lodów, dzięki której przyrządzisz naturalny zamrożony deser u siebie w domu. Sam zdecydujesz jakich składników i jakich proporcji użyć przy produkcji niezapomnianych przysmaków. Domowe lody to nie tylko smak, ale i frajda z ich przyrządzania. 

W poniższej kategorii dostępna jest maszyna do lodów Hendi. Nowoczesna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej oraz silnik przeznaczony do pracy ciągłej gwarantuje, że urządzenie pozostanie w nienaruszonym stanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

Maszyna do lodów - zalety, cechy 

Główną zaletą maszyny do lodów jest możliwość samodzielnego przygotowywania zamrożonych deserów z własnych składników. Świeże owoce i brak cukru to alternatywa dla przesłodzonych chemicznych lodów ze sklepu. 

Maszyna do lodów pomimo małych gabarytów charakteryzuje się wysoką wydajnością. Urządzenie jest w stanie po uprzednim schłodzeniu składników wyprodukować lody śmietankowe w czasie około 30 minut. Jest to możliwe dzięki stosunkowo wysokiej mocy elektrycznej 150 W

Wybór domowej maszyny do lodów powinien być uzależniony od ilości przygotowywanych deserów. Jeżeli mamy w planach produkcję lodów dla dzieci i dla nas samych w sobotnie popołudnie wystarczy nam 1,5 litrowy pojemnik na lody. W innym przypadku powinniśmy pomyśleć nad większą i mocniejszą maszyną. 

Dużą zaletą dostępnego na naszej stronie urządzenia jest duży wyświetlacz z cyfrowym zegarem z trzema funkcjami: mieszanie, mrożenie, mieszanie oraz mrożenie. 

Urządzenie dzięki łatwej w demontażu plastikowej łopatce oraz wykonaniu ze stali nierdzewnej umożliwia dokładne czyszczenie i zachowanie wysokiego poziomu higieny.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Maszyny do lodów

Minimal Price: 1271.54