Syfony - akcesoria

W poniższej kategorii oferujemy Państwu wysokiej jakości akcesoria do syfonów. Wyposażenie przeznaczone do syfonów do wody oraz syfonów do bitej śmietany, znajdujące zastosowanie w kawiarniach, lodziarniach i restauracjach. Wkłady (naboje) do syfonów z tlenkiem diazotu, a także zestawy końcówek dekoracyjnych do bitej śmietany i kremów, lejki, końcówki do nadziewania, stojaki do syfonów kulinarnych czy osłony termiczne. Akcesoria ułatwiające i urozmaicające pracę, bez których wydajne wykorzystanie syfonu nie byłoby możliwe.

Dzięki syfonom możemy przygotować nieskończoną ilość wyjątkowych deserów oraz napojów. Syfon do bitej śmietany sprawdza się przy przyrządzaniu deserów lodowych, kawy, sałatek owocowych i nie tylko. Nadaje się również do przygotowywania musów, sosów i polew oraz lekkich i puszystych kremów. Syfon do wody pozwala podawać napoje gazowane lubiane przez dzieci i dorosłych, będące nieodłączną częścią menu każdej lodziarni i kawiarni.

Zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas i zamawiania online na Gastrro.pl. Dostarczamy towar w każde miejsce w Polsce. W razie potrzeby z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, które zadawać można telefonicznie, mailowo, bądź korzystając z okienka czatu na stronie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Syfony - akcesoria

Minimal Price: 5.79