Syfony do bitej śmietany

Lekka chmurka naturalnej bitej śmietany to najlepszy dodatek do deserów, sałatek owocowych, kawy czy gorącej czekolady. Szybkie ubijanie idealnej śmietany bez sztucznych dodatków możliwe jest z wykorzystaniem syfonu do bitej śmietany – urządzenia niezastąpionego w kawiarniach, czekoladziarniach i restauracjach. Syfon do bitej śmietany wykorzystywać można również do przygotowywania lekkich musów oraz pianek, sosów, napojów, a także ciast. Syfony z wymiennymi końcówkami doskonale sprawdzają się przy dekorowaniu, nie tylko deserów. Na rynku dostępne są głównie urządzenia do obróbki produktów chłodnych, znajdziemy jednak również syfony do produktów gorących, dzięki którym przygotowywać można m. in. kremowe zupy. W ofercie sklepu Gastrro dostępne są profesjonalne syfony do bitej śmietany Hendi i innych znakomitych marek, z którymi przygotowanie i zdobienie deserów stanie się banalnie łatwe.

Syfon do bitej śmietany – zastosowanie

Syfon do bitej śmietany sprawdzi się zarówno w profesjonalnej gastronomii, jak i w gospodarstwie domowym, jako wyposażenie ułatwiające pracę i zapewniające nowe ciekawe możliwości dekoracyjne. Dzięki syfonowi szybko i łatwo przygotujemy kawę lub gorącą czekoladę z efektowną śmietankową pianką, gorfy, torty i ciasta czy owocowe musy. Syfon do bitej śmietany sprawdzi się nie tylko w daniach na słodko. Urządzenia można też zwykle stosować do przygotowania gęstych kremowych zup, sosów, samodzielnie robionego ketchupu i nie tylko.

Przed dokonaniem zakupu konkretnego syfonu warto zastanowić się, do jakich zastosowań będziemy go używać. Wiele urządzeń nadaje się między innymi do przygotowywania musów na ciepło oraz do podgrzewania, na przykład w bemarze. Inne przeznaczone są wyłącznie do stosowania na zimno. Syfony do bitej śmietany dostępne są też z różnymi końcówkami umożliwiającymi dekorowanie dań i deserów.

Jaki syfon wybrać?

W naszym sklepie oferujemy głównie syfony przystosowane do użytku w profesjonalnej gastronomii. Wszystkie urządzenia doskonale sprawdzą się jednak również w użytku domowym.

Syfony Hendi Kurt Scheller Edition. Ciekawą propozycją dla lokali lub do użytku domowego są syfony do bitej śmietany marki Hendi z serii Kurt Scheller Edition. Urządzenia dostępne są w wielu żywych, atrakcyjnych kolorach do wyboru. Syfon do bitej śmietany Hendi promowany nazwiskiem mistrza gastronomii będzie nie tylko atrakcyjną ozdobą każdej kuchni, ale również niezawodną pomocą przy przygotowywaniu zarówno deserów, jak i gorących sosów.

Thermo Whip Plus ISI. To profesjonalne urządzenie o dwuściennym, izolowanym korpusie z możliwością utrzymywania zimna do 8 godzin oraz utrzymywania ciepła do 3 godzin. Niezastąpione przy przygotowaniu ciepłych i zimnych sosów, musów, kremowych zup, espumas, przekąsek typu finger food oraz oczywiście śmietany i deserów. Syfony do bitej śmietany Thermo Whip Plus można podgrzewać w bemarach do temperatury 75°C. W standardzie dostępne są 3 różne końcówki z gwintem ze stali szlachetnej.

Hendi Kitchen Line. Syfony idealne do kawiarni, lodziarni czy punktów z goframi, a także do małych i średnich restauracji i barów. Przeznaczone są do przygotowywania bitej śmietany, kremów, sosów i musów na zimno. Urządzenia wyróżniają się między innymi bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Syfony do bitej śmietany

Minimal Price: 66.67