Deski do pizzy

Przyrządzanie pysznej, chrupiącej pizzy to klucz do sukcesu, każdego restauratora. Jednak smak i aromat to nie wszystko! Człowiek je głównie oczami dlatego czasem bardziej od walorów smakowych docenia sposób podania pizzy. Dzięki dostępnym na naszej stronie deskom marki Hendi pizza świetnie zaprezentuje się na każdym stole.  

70 letnie doświadczenie marki Hendi w produkcji profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego zapewnia najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów. 

Jaką deskę do pizzy wybrać?

Wybór deski do pizzy powinien być przemyślany i dostosowany do potrzeb działalności. Oto kilka porad jak wybrać odpowiednie akcesoria. 

Rodzaj lokalu

Jeżeli prowadzimy lokal serwujący dania kuchni włoskiej, powinniśmy zaopatrzyć się w deski z laminatu. Są one trwalsze, a ich zakup zwróci się w przyszłości.

Natomiast gdy prowadzimy lokal, w którym pizza jest tylko dodatkiem w menu, można wybrać deskę wykonaną z surowego drewna. Są one zdecydowanie tańsze, jednak nadal dość wytrzymałe do serwowania gorącej pizzy. 

Średnica pizzy   

Zakup deski uzależniony jest od średnicy serwowanej pizzy. Na naszej stronie dostępne są deski w różnych rozmiarach od 280 do 660 mm. Dzięki czemu każdy znajdzie deskę z odpowiednią średnicą. 

Sposób krojenia  

Dostępne na naszej stronie deski z surowego drewna wyposażone są w pomocnicze zagłębienia ułatwiające krojenie pizzy na 6 równych kawałków. Zapewnia to komfort oraz bezpieczeństwo pracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Deski do pizzy

Minimal Price: 26.13