Piece do pizzy

Przyrządzanie wyśmienitej pizzy to prawdziwa sztuka. Nie wystarczy użyć świeżych składników i znać odpowiednie przepisy. Pizza potrzebuje odpowiednich warunków i odpowiedniego sprzętu do przygotowywania. 

Odpowiedni sposób wypieczenia pizzy to jeden z najważniejszych etapów w każdej restauracji. To od niego zależy czy ciasto będzie chrupiące i kruche, czy też miękkie i gąbczaste. W poniższej kategorii znajdą Państwo piece do pizzy od najlepszych producentów RM, Redfox, GGF, Hendi oraz wielu innych. Piece dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najwyższymi parametrami. 

Piec do pizzy - jaki wybrać?

Dobrze dopasowany piec do pizzy to istotny element każdej restauracji. Jego zakup powinien być dokładnie przemyślany i dostosowany do naszego menu, tak aby piec był wykorzystywany w 100%. 

Oto kilka porad, które pomogą Państwu przy wyborze pieca do pizzy.

Zasilanie 

Stając przed wyborem odpowiedniego urządzenia, powinniśmy zwrócić uwagę na sposób jego zasilania. Na naszej stronie dostępne są zarówno piece elektryczne, jak i piece gazowe. Podstawową różnicą jest ich cena oraz koszty dalszej eksploatacji. Piece gazowe są zdecydowanie droższe od pieców elektrycznych, jednak ich dalsza eksploatacja (z racji niższej ceny gazu) jest tańsza.

Pojemność 

Prowadząc lokal należy oszacować ile pizz będziemy przygotowywać. Jeżeli planujemy serwowanie tylko i wyłącznie przysmaków kuchni włoskiej powinniśmy wybrać, piec dwukomorowy. Zapewni to możliwość jednoczesnego przygotowywania kilku pizz. Skróci to czas oczekiwania klientów na swoje zamówienie.

Temperatura

Każdy piec wyposażony jest w wygodne pokrętło termostatu, zapewniające możliwość regulacji grzałki nawet w trakcie pieczenia. Na naszej stronie dostępne są piece o możliwości regulacji od 50 do 550°C

Izolacja 

Niektóre urządzenia wyposażone są w izolacje z wełny mineralnej, dzięki czemu dłużej utrzymują swoją  temperaturę, co zdecydowanie zmniejsza koszty eksploatacji.   

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze piły do kości  zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 102

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 102

Strona:
  1. 1
  2. 2
Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Piece do pizzy

Minimal Price: 468.29