Stoły chłodnicze do pizzy

Ciasto do pizzy to jeden z kluczy do sukcesu przy wyrabianiu pysznej pizzy. To od ciasta zależy czy pizza będzie krucha i chrupiąca, czy też gąbczasta i miękka. Aby nasze wypieki były idealnie przygotowane, zachęcamy do zakupu stołu chłodniczego. 

Stoły chłodnicze to profesjonalne urządzenia przystosowane do przygotowywania pizzy. Dzięki chłodzonej tafli blatu przygotowane ciasto nie zsycha się i jest świeże przez długi czas. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo stoły chłodnicze Stalgast, Redfox oraz Hendi. Wysoka jakość oraz najlepsze parametry sprawiają, że urządzenia świetnie sprawdzą się nawet przez długie lata. 

Jaki stół chłodniczy wybrać?

Wybór stołu chłodniczego powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od ilości przygotowywanej pizzy. Jeżeli przyrządzamy duże ilości drożdżowych placków i robimy to na zapas, warto zainwestować w urządzenie, które usprawni funkcjonowanie lokalu.

Przy wyborze stołu chłodniczego warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: 

Moc elektryczna  

To od niej zależy, jak szybko stół chłodniczy nabierze odpowiedniej temperatury, potrzebnej do chłodzenia blatu oraz szafek. Im wyższa moc tym urządzenie szybciej się schładza. Na naszej stronie dostępne są stoły chłodnicze o szerokim zakresie mocy od 230 W do 500 W. 

Pojemność

Jeżeli planujemy przygotowywać dużą ilość ciasta na pizzę, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na pojemność stołu. Dzięki dużej pojemność nie będziemy martwić się o brak wolnego miejsca na kolejny placek. W naszym asortymencie dostępne są stoły o pojemności od 240 do 580 litrów. 

Temperatura

Aby zachować jak najlepsze właściwości ciasto, powinno być przechowywane w odpowiedniej temperaturze, tak aby nie utracić swoich największych walorów. Na naszej stronie dostępne są urządzenia z dwoma wariantami temperaturowymi od -2°C do 8°C lub od 2°C do 8°C. 

Wybór stołu chłodniczego do pizzy powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Stoły chłodnicze do pizzy

Minimal Price: 2057.72