Wałkownice do ciasta

Wałkownice do ciasta to profesjonalne urządzenia służące do rozwałkowywania spodów do pizzy oraz ciast na makarony i pierogi. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo wałkownice najlepszych producentów Stalgast, RM oraz Hendi. Wyselekcjonowany przez nasz zespół sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością oraz niezawodnością. 

Jaką wałkownicę do ciasta wybrać?

Ważnym parametrem przy wyborze wałkownicy powinna być moc elektryczna. To od niej zależy jak szybko i jak precyzyjnie urządzenie jest w stanie rozwałkować ciasto. Na naszej stronie dostępne są urządzenia o zakresie mocy od 250 W do 375 W, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią do swoich potrzeb wałkownicę. 

Kolejnym istotnym parametrem jest możliwość regulacji wałków do ustawienia grubości ciasta. Dzięki czemu będziemy mogli przygotować ciasta o odpowiedniej do danego wypieku grubości. Już nigdy nie będziemy musieli jeść pierogów ze zbyt grubym ciastem, zagłuszającym farsz. 

Przy wyborze wałkownicy należy również zwrócić uwagę na maksymalną średnicę wyrabianego ciasta, tak aby dopasować średnicę do wyrabianych pizz. W poniższej kategorii dostępne są urządzenia umożliwiające wałkowanie ciast o średnicy od 14 do 45 cm.  

Wybrane wałkownice Hendi posiadają system Touch and Go, który włącza urządzenie automatycznie po włożeniu porcji ciasta. System ten znacznie upraszcza sposób działania urządzenia oraz zmniejsza czas pracy personelu.

Dla zachowania najwyższego poziomu higieny wszystkie części wałkownicy wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ciasto nie przykleja się do urządzenia i jest łatwe do utrzymania w czystości. 

Za bezpieczeństwo użytkowników odpowiadają osłony wałków, które uniemożliwiają kontakt z pracującą częścią urządzenia. 

Wybór wałkownicy powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Wałkownice do ciasta

Minimal Price: 1874.80