Cuttry i Blixery

Dzięki cuttrom przygotujemy żywność w postaci mokrej, suchej i płynnej. Rozdrabnianie, mielenie, miksowanie, ugniatanie i mieszanie, to jedynie część czynności, jakie można wykonać stosując w kuchni cuttry i blixery. Doskonałe do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw, orzechów, migdałów, parmezanu, czekolady, dresingów, olejów ziołowych, zagęszczaczy, ubitych mieszanek, majonezu, sosów, zup, deserów, purée, pasztetu czy bułki tartej.

Doskonałe rezultaty i mnogość zastosowań to zdecydowanie jedna z najważniejszych cech tych urządzeń.

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów Robot Coupe, Hendi, Redfox, Hallde. Dzięki zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości stali nierdzewnej urządzenia pozostaną w nienaruszonym stanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dostępne wyposażenie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających placówkach.

Sprzęty proponowane na naszej stronie idealnie nadają się do restauracji, punktów zbiorowego żywienia, garmażerii i cateringu

Jak wybrać Cutter?

Cuttry dzięki mnogości zastosowań mogą być używane praktycznie przy przygotowaniu każdej potrawy, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni sprzęt spełniający nasze oczekiwania.

Ważnym parametrem przy wyborze Cuttra jest jego moc. To od niej zależy jakość rozdrabniania, mielenia, miksowania, ugniatania czy mieszania. Dlatego już przed zakupem warto znać jego zastosowanie. Inne urządzenie wybierzemy zatem do rozdrabniania i mielenia mięsa, a inne do przygotowywania majonezu i sosów. 

Równie ważnym parametrem jest prędkość obrotów. To od niej zależy, jak dokładnie urządzenie rozdrobni składniki. Na naszej stronie dostępne są Cuttry z szerokim zakresem prędkości od 500 do 3000 obrotów na minutę.

Na końcu zwróćmy również uwagę na pokrywę Cuttra. Pokrywy wykonane z poliwęglanu umożliwiają dodawanie składników podczas przygotowywania potraw. 

Wybór Cuttra powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

33 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

33 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Cuttry i Blixery

Minimal Price: 2343.90