Kotleciarki / Steakery

Kotleciarki to urządzenia szczególnie przydatne w miejscach, gdzie w możliwie krótkim czasie musimy przygotować dużą ilość kotletów. Szczególnie polecane są do restauracji, sklepów mięsnych, barów szybkiej obsługi oraz obiektów zbiorowego żywienia. 

W poniższej kategorii dostępne są kotleciarki najlepszych producentów StalgastRedfoxHendi. Urządzenia oferowane przez nasz sklep przeznaczone są do wydajnej pracy na dużą skalę np. Redfox Steaker RM-ST11 umożliwiający produkcję do 100 kg kotletów na godzinę. 

Kotleciarki/ Steakery - zastosowanie

Używanie kotleciarki niezbędne jest w dużych zakładach gastronomicznych, dzięki możliwości dokładnego nacinania oraz rozgniatania mięsa na płaty o jednakowych rozmiarach, serwowane kotlety zawsze będą jednakowej wielkości. Zastosowanie steakera przy formowaniu kotletów sprawia, że mięso nie traci swojego aromatu i jest łatwiejsze w przygotowaniu podczas procesu obróbki cieplnej. 

Wysoka wydajność kotleciarek znacznie skraca proces przygotowania  wszystkich rodzajów i gatunków mięsa (bez kości). Umożliwia to przygotowanie dużej liczby porcji mięsa przeznaczonego na kotlety, bitki, filety czy steki. Zachowanie najwyższych parametrów urządzenia eliminuje ubytki masy w porównaniu z klasyczną metodą rozbijania mięsa. 

Dużą zaletą urządzeń jest wysoki poziom higieny. Wszystkie steakery wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich demontaż nie stanowi problemu, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze kotleciarek zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kotleciarki / Steakery

Minimal Price: 433.33