Krajalnice do wędlin i serów

Krajalnice do wędlin umożliwią w łatwy, szybki i bezpieczny sposób pokroić wszelkiego rodzaju wędliny i sery. Każda z prezentowanych w naszym sklepie krajalnic spełnia standardy zarówno sanitarne, jak i standardy bezpieczeństwa.

W poniższej kategorii dostępne są krajalnice Stalgast, RM Gastro, CAS, Hendi, Redfox, Revolution. Urządzenia idealnie sprawdzają się w placówkach handlowych, restauracjach oraz zakładach przemysłu spożywczego. 

Krajalnice dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Jaką krajalnicę wybrać?

Krajalnice do profesjonalnego zakładu gastronomicznego powinny zapewniać szybką, bezpieczną i higieniczną obsługę. Ważne jest tempo krojenia wędlin i serów, a także grubość ich cięcia.

Krajalnice do wędlin 

Krajalnice do wędlin charakteryzują się specjalną nieprzywierająca powierzchnią noża oraz łatwym i całkowicie bezpiecznym sposobem czyszczenia. Urządzenia wyposażone są w noże tnące o twardości 58-59 HRC.

Krajalnice do wędlin i serów

Krajalnice do wędlin i serów charakteryzują się teflonową powierzchnią noża, która ułatwia krojenie serów żółtych. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o łatwym czyszczeniu. 

Wszystkie krajalnice dostępne na naszej stronie internetowej, posiadają regulowaną grubość cięcia plastrów oraz dołączony system ostrzący zapewniający utrzymanie najwyższej jakości ostrza w całym okresie jego użytkowania.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze krajalnic zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

32 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

32 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Krajalnice do wędlin i serów

Minimal Price: 711.38