Maszynki do makaronu

Maszynki do makaronu to idealne urządzenia dla wszystkich wielbicieli kuchni włoskiej. Z ich pomocą można przygotować świeży i zdrowy makaron z najlepszych składników.

Pomimo złej opinii, jaką w naszym kraju ma makaron (posiada miano tuczącego produktu), ludzie coraz częściej przekonują się do jego walorów. Zapewnia błyskawiczny zastrzyk energii tak potrzebny po ciężkiej pracy lub wysiłku fizycznym. Do makaronów już dawno przekonali się kolarze, którzy podczas wielkich tourów, spożywają makarony w różnej postaci tak, aby dostarczyć duże ilości węglowodanów.   

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty marki Hendi, zajmującej się produkcją profesjonalnych wyposażeń gastronomicznych już ponad 70 lat. 

Jaką maszynkę do makaronu wybrać?

Wybór maszynki do makaronu powinien być uzależniony od częstotliwości jej użytkowania. Wyróżnia się dwa rodzaje maszynek: 

Maszynka ręczna

Urządzenie świetnie nadaje się do domowego wyrobu makaronu, dzięki małym gabarytom i niskiej cenie, każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu przy świeżym i zdrowym posiłku. W tej kategorii znajdą Państwo zarówno maszynki ze stali chromowanej, jak i ze stali nierdzewnej zapewnia to wysoką jakość oraz łatwość zachowania higieny. Maszynki wyposażone są w wygodne korbki wykonane z drewna, dzięki czemu produkcja makaronu nie stanowi problemu. 

Maszynka elektryczna 

Urządzenie świetnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i do restauracji serwujących świeży makaron. W tej kategorii znajdą Państwo maszynki wykonane wyłącznie z najwyższej jakościowo stali nierdzewnej zapewnia to wysoki poziom higieny i komfortowe czyszczenie. Dzięki wydajnej pracy silnika oraz samosmarującym łożyskom urządzenie zapewnia bardzo dobre wyniki produkcyjne.  

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze maszynki do makaronu zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Maszynki do makaronu

Minimal Price: 79.67