Miksery planetarne

Miksery planetarne to urządzenia, dzięki którym wyrobimy ciasto czy ubijemy pianę. Niezbędne w cukierniach czy restauracjach serwujących lekkie ciasta i wypiekających pieczywo.

W poniższej kategorii oferujemy miksery planetarne przeznaczone do pracy w restauracjach, cukierniach i piekarniach spełniające oczekiwania kucharzy i cukierników – a także urządzenia dla wymagających amatorów domowych wypieków. W kategorii miksery planetarne znajdą Państwo sprzęty kluczowych producentów takich jak StalgastHendi, FCM, Kenwood, Revolution. Urządzenia zapewniają idealną konsystencję wyrobionego ciasta i równomierne rozprowadzenie składników.

Jak wybrać mikser planetarny?

Głównym zadaniem urządzenia jest wielokierunkowe mieszanie, zapewniają to mieszadła obracające się wokół własnej osi i wokół osi dzieży, aby ich prędkość i moc była odpowiednia do wyrobienia pysznego ciasta, należy zwrócić uwagę na moc elektryczną miksera. Na naszej stronie znajdą Państwo miksery z szerokim zakresem mocy od 300 do 1700 W, dzięki czemu dostępne urządzenia sprawdzą się zarówno w domu, jak i w dużych piekarniach. 

Równie ważnym czynnikiem przy wyborze miksera powinien być materiał wykonania dzieży. Zastosowanie w urządzeniach wysokiej jakości stali nierdzewnej ułatwia utrzymywanie  czystości, a tym samym najwyższego poziomu higieny. Dodatkowym atutem miksera jest wyjmowana dzieża, zapewnia to bezproblemowe czyszczenie i komfort użytkowania. 

Dla dużych przedsiębiorstw istotnym parametrem powinien być czas pracy miksera. Aby uzyskać wysoką moc przerobową urządzenie, powinno pracować jak najdłużej, bez zbędnych przerw.  Dzięki czemu będzie można uzyskać duże ilości idealnie wyrobionego ciasta bez obaw o przegrzanie urządzenia. 

Nowoczesne miksery zapewniają płynną regulację prędkości, dzięki czemu każde ciasto może być wyrabiane z odpowiednią dla siebie ilością obrotów mieszadeł. Sprawi to, że każde ciasto będzie puszyste i dobrze wymieszane. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Miksery planetarne

Minimal Price: 1418.70