Miksery spiralne - do pizzy

Miksery spiralne służą do wyrobu tzw. ciast ciężkich - czyli m.in. ciast na pizze albo ciasta na pierogi. Niezastąpione urządzenie w pizzeriach, pierogarniach czy miejscach żywienia zbiorowego, gdzie serwowane jest właśnie menu zawierające tego typu dania.

W poniższej kategorii dostępne są miksery spiralne do pizzy: FCM, RM Gastro, Redfox, GGF, Hendi, RevolutionMiksery spiralne dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi parametrami. 

Jak wybrać mikser spiralny?

Mikser spiralny znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie trzeba przygotować dużą ilość ciężkiego ciasta np. na pizze, pierogi. Oferowane na naszej stronie urządzenia dzięki wysokiej wydajności są w stanie przygotować, dużo więcej ciasta niż doświadczony kucharz. 

Ważnym parametrem przy wyborze miksera spiralnego jest jego moc. To od niej zależy jak szybko i jak duże ilości ciasta, mikser będzie mógł przygotować. Dlatego już przed zakupem warto znać, chociaż orientacyjnie ilości miksowanych składników. Na naszej stronie dostępne są miksery o mocy od 500 do 2600 W.

Równie ważnym parametrem jest pojemność dzieży. To w niej przygotowywane będzie ciasto. Większość dostępnych na naszej stronie mikserów posiada wyjmowane dzieże, co ułatwia czyszczenie, zapewniając tym samym wysoki poziom higieny. 

Warto również zwrócić uwagę na wyłącznik bezpieczeństwa, który znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo pracy, ograniczając ilość wypadków do minimum.

Wybór miksera spiralnego powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą. 

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

44 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

44 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Miksery spiralne - do pizzy

Minimal Price: 2016.26