Miksery uniwersalne

Miksery uniwersalne to wielofunkcyjne urządzenia do mieszania, ubijania i wyrabiania ciasta. Urządzenia stosowane są w profesjonalnych cukierniach i piekarniach, a także w restauracjach oraz placówkach gastronomicznych, dzięki możliwości tarcia, mielenia, wałkowania oraz przecierania znajdą zastosowanie nie tylko przy wyrobie ciast, ale także przy przyrządzaniu np. sosów. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów RM oraz KitchenAid. Wyselekcjonowany przez naszych specjalistów sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Jaki mikser uniwersalny wybrać?

Miksery uniwersalne dzięki szerokiej gamie zastosowań mogą być używane praktycznie przy przygotowywaniu każdej potrawy, dlatego ich wybór powinien spełniać nasze oczekiwania już od samego początku.

Ważnym parametrem przy wyborze miksera powinna być moc elektryczna. To od niej zależy jak szybko i jak dokładnie urządzenie będzie przygotowywać ciasta lub pozostałe produkty spożywcze. Na naszej stronie dostępne są urządzenia zarówno do domu, jak i do dużych przedsiębiorstw, dlatego ich moc będzie się zdecydowanie różnić. Miksery uniwersalne, które na co dzień będą przygotowywać znaczne ilości ciast, bądź innych produktów powinny charakteryzować się wysoką mocą elektryczną.

Aby zachować najwyższy poziom higieny, większość urządzeń wyposażonych jest w wyjmowaną dzieżę wykonaną ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowanie czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Pozostałe części miksera mające kontakt z żywnością, również są łatwo dostępne i komfortowe w czyszczeniu.

Pozostałe parametry mikserów powinny odpowiadać zapotrzebowaniu konkretnego zakładu gastronomicznego. Dzięki możliwości dokupienia przystawek np. do mielenia mięsa czy szatkownicy warzyw urządzenia stają się niezastąpione w każdym zakładzie.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Miksery uniwersalne

Minimal Price: 2583.74