Nadziewarki do kiełbas

Domowej roboty wędliny czy kiełbasy to gratka dla smakoszy mięsa, dzięki nadziewarkom do kiełbas ich przygotowanie nie stanowi już najmniejszego problemu. Urządzenia przeznaczone są do przygotowywania wielu rodzajów wyrobów wędliniarskich takich jak: kiełbasy, kaszanki, kabanosy oraz parówki zarówno na skalę przemysłową, jak i w domu.

W poniższej kategorii dostępne są wyłącznie wyselekcjonowane nadziewarki do kiełbas od najlepszych producentów Redfox, Hendi, Revolution. Dzięki zastosowaniu najlepszych parametrów nadziewarki pozostaną w nienaruszonym stanie nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Jaką Nadziewarkę do Kiełbas wybrać?

Wszystkie dostępne na naszej stronie urządzenia rekomendowane są do użytku profesjonalnego, ale świetnie sprawdzą się również w domowych warunkach. Wykorzystanie przy produkcji najlepszej jakościowo stali nierdzewnej zapewnia łatwe czyszczenie oraz gwarancję długowieczności. 

Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze nadziewarek do kiełbas jest prędkość, to od niej zależy jak szybko i jak dużo flaków napełnimy. Większość dostępnych na naszej stronie urządzeń posiada dwa tryby prędkości, dzięki czemu dokładnie kontrolujemy przepływ farszu do flaków. 

Nadziewarki przygotowane są do wytwarzania wyrobów wędliniarskich o różnej grubości, dlatego posiadają lejki różnej wielkości od 10 do 40 mm. Zapewnia to komfortową produkcję zarówno cienkich kabanosów, jak i nieco grubszych kiełbas. 

Urządzenia dzięki ułożeniu w pozycji wertykalnej zajmują dość mało miejsca, a ponadto oddziałująca na farsz siła grawitacji wspomaga nasze wysiłki, podczas obrotów korbą. 

Wybór nadziewarki powinien być uzależniony od ilości przygotowywanych kiełbas oraz od miejsca ich przygotowywania. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

25 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

25 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Nadziewarki do kiełbas

Minimal Price: 166.67