Obieraczki do ziemniaków i warzyw

Mechaniczna obieraczka do ziemniaków to profesjonalne urządzenie stosowane w dużych zakładach zbiorowego żywienia. Za jego pomocą możemy szybko i bezpiecznie obrać duże ilości ziemniaków.

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowane obieraczki najlepszych producentów Stalgast, RM, Redfox, Hendi oraz Soda Pluss. Dostępne wyposażenie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających placówkach.

Mechaniczna obieraczka do ziemniaków - zastosowanie

Urządzenie służy do precyzyjnego i szybkiego obierania ziemniaków. Dzięki specjalnym tarczą trącym ubytki w kartoflach są nieznaczne, a dzięki przepływowi wody wszystkie zabrudzenia oraz obrana skóra zostają wypłukane z urządzenia. Najlepszy efekt obierania jest zauważalny na foremnych i świeżych ziemniakach bez nierówności. W przypadku ziemniaków z zagłębieniami mogą pozostać drobne niedoskonałości, które należy usunąć ręcznie.

Mechaniczne obieraczki do ziemniaków wykonane są w większości z najwyższej jakościowo stali nierdzewnej, zapewniając tym samym komfortowe i łatwe czyszczenie.

Największą zaletą mechanicznych obieraczek jest czas ich cyklu pracy. Większość obieraczek posiada 6-minutowy cykl pracy, podczas którego urządzenia są w stanie obrać wszystkie załadowane kartofle.

Wybór mechanicznej obieraczki do ziemniaków powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

30 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

30 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Obieraczki do ziemniaków i warzyw

Minimal Price: 233.33