Szatkownice

Profesjonalne urządzenia umożliwiające cięcie owoców i warzyw w plastry bądź wiórki o dowolnej grubości. Wymienne tarcze w zestawach oraz do dokupienia osobno, dzięki czemu indywidualnie dopasujemy urządzenie do własnych potrzeb.

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęt najlepszych producentów: Robot Coupe, Hendi, Hallde oraz Revolution. Szatkownice dostępne na naszej stronie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi parametrami. Urządzenia idealnie sprawdzą się w gastronomii oraz w przetwórstwie artykułów żywnościowych.

Dlaczego warto kupić szatkownicę?

Profesjonalna szatkownica pozwala na obrobienie dużej ilości warzyw, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania.

Dzięki dużej ilości zastosowań szatkownica może zastąpić wiele innych sprzętów gastronomicznych, dlatego jej zakup powinien być przemyślany, a parametry odpowiednio dobrane do potrzeb lokalu. 

Jednym z głównych parametrów przy wyborze szatkownicy jest wydajność. To ona odpowiada za liczbę przerobionych w ciągu godziny warzyw lub owoców. Każda większa placówka gastronomiczna powinna zainwestować w urządzenie z przerobem powyżej 100 kg na godzinę. Znacznie skróci to czas przyrządzania różnego rodzaju sałatek.

Obecnie większość szatkownic posiada funkcję automatycznego wyłączania przy każdym otworzeniu dociskacza, zapewnia to bezpieczeństwo osoby korzystającej z urządzenia oraz ogranicza ilość wypadków do minimum. 

Dla większych restauracji bardzo ważne jest, aby szatkownica była przystosowana do pracy ciągłej, zapobiegnie to przegrzaniu urządzenia. 

Wybór szatkownicy powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

46 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

46 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Szatkownice

Minimal Price: 200.00