Wilki / maszynki do mięsa

Wilki do mielenia mięsa to profesjonalne urządzenia przygotowane do przemiału dużych ilości mięsa na godzinę pracy. Wszystkie wilki proponowane w naszym sklepie to urządzenia trwałe, bardzo wydajne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W razie wątpliwości przy doborze maszyny odpowiedniej dla Państwa zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Wilk do mięsa to urządzenie przeznaczone do rozdrobnienia i mielenia surowego, gotowanego bądź mrożonego mięsa, które następnie poddawane jest dalszej obróbce. Wilki do mięsa stosowane są w profesjonalnej gastronomii, w tym w produkcji wędlin, w hotelach, restauracjach, supermarketach, placówkach gastronomicznych i zakładach żywienia zbiorowego. Urządzenia pozwalają na przetwarzanie znacznie większych ilości mięsa niż zwykłe maszynki stosowane w gospodarstwach domowych.

Wilk do mięsa, budowa i działanie

Konstrukcja wilka do mięsa obejmuje lej załadowczy, gardziel z podajnikiem ślimakowym oraz zestaw tnący – siatki, szarpak, noże. Mięso umieszcza się w leju załadowczym. Tam zostaje ono przetłoczone przez ślimak roboczy do zespołu tnącego, gdzie następnie jest wtłaczane w oczka siatki. Następuje ścinane przy pomocy osadzonych noży.

Wilki do mięsa wyposaża się również w dodatkowe przystawki dla gastronomii, w tym np. przystawki do nadziewania kiełbas, do sera, warzyw itd. Dostępne są też dodatkowe sitka o różnej wielkości oczek.

Im lepsze gatunkowo mięso, tym grubsza powinna być siatka użyta do mielenia. Ścięgniste rozdrabniane powinno odbywać się przez siatkę z oczkami o przekroju 3 mm. W zależności od średnicy otworów i samej siatki wilk do mięsa może mieć różną wydajność.

Parametry wilka do mięsa, w tym wydajność, średnica sitki, prędkość obrotowa, otwór gardzieli, moc oraz zasilanie powinny odpowiadać zapotrzebowaniu konkretnego zakładu gastronomicznego. W poniższej kategorii dostępne są wilki do mięsa dostosowane do rozmaitych potrzeb oraz zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

32 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

32 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Wilki / maszynki do mięsa

Minimal Price: 334.15