Bemary wolnostojące / jezdne

Bemar to urządzenie, które poprzez użycie wody podgrzewanej elektrycznie utrzymuje potrawę ciepłą nawet do kilku godzin od momentu wydania z kuchni. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego. Mówiąc krótko: para z wody podgrzewa pojemnik, w którym znajduje się podane danie. Dzięki temu podana zupa jest cały czas ciepła. Najpopularniejszy rodzaj bemarów to bemary w postaci stołów na kółkach. W tej kategorii znajdą Państwo właśnie takie rozwiązanie. Idealne do tzw. szwedzkich stołów z ciepłymi daniami oraz w stołówkach.

Bemary służą do utrzymywania właściwej temperatury przygotowanych wcześniej dań. Sprawdzają się w restauracjach, barach, stołówkach i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie wydawanie ciepłych posiłków. Żywność przechowywana w bemarze przez odpowiedni czas nie traci swoich walorów smakowych oraz nie psuje się. Wśród bemarów wyróżniamy nadstawne, wolnostojące, jezdne oraz wózki bemarowe.

W tej kategorii oferujemy Państwu bemary wolnostojące/jezdne, wyposażone w nogi i przystosowane do niezależnego użytku. Można wśród nich znaleźć bemary jedno-, dwu-, trzy- i czterokomorowe ze sterowaniem temperatury centralnym lub niezależnym.

Bemary wyposażone w sterowanie centralne posiadają wspólny regulator dla wszystkich komór. Wszystkie komory podgrzewane są jednocześnie do tej samej temperatury.

Bemary ze sterowaniem niezależnym mają oddzielną regulację temperatury dla każdej z komór. Pozwalają na uzyskanie innej temperatury dla każdej z podgrzewanych potraw. Możemy także używać tylko niektórych komór, w zależności od potrzeb, co pozwala na oszczędność energii elektrycznej.

Bemary do stołówek i szwedzkich stołów

Bemary na kołach skrętnych, czyli bemary jezdne, są niezastąpione w stołówkach, choć nie tylko. Bemary stacjonarne wolnostojące doskonale nadają się między innymi do tzw. szwedzkich stołów z ciepłymi daniami. Urządzenia charakteryzują się wysoka. Umożliwiają łatwą zmianę położenia i zajmują niewiele miejsca. Dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej markowe bemary są wytrzymałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych, łatwe w czyszczeniu oraz na długo zachowują swe walory estetyczne.

W naszym sklepie dostępne są bemary Stalgast, RM i innych sprawdzonych producentów, o różnych wymiarach, do stosowania z pojemnikami GN, w zależności od potrzeb lokalu czy zakładu gastronomicznego. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych urządzeń. W razie potrzeby pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy porad odnośnie wyboru oraz użytkowania sprzętu gastronomicznego.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

52 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

52 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Bemary wolnostojące / jezdne

Minimal Price: 1377.24