Kuchenki mikrofalowe

Kuchenka mikrofalowa to idealne urządzenie do szybkiego podgrzewania, rozmrażania, gotowania, grillowania oraz pieczenia. Przyda się wszędzie tam, gdzie w bardzo krótkim czasie trzeba wydać wcześniej przygotowane posiłki oraz w domach, gdzie przez szereg obowiązków nie ma czasu na tradycyjne gotowanie. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęt najlepszych producentów Stalgast, Samsung, Redfox oraz Hendi. Wyselekcjonowany przez naszych specjalistów sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Jaką kuchenkę mikrofalową wybrać?

Głównym parametrem przy wyborze mikrofali jest jej moc. To od niej zależeć będzie, jak szybko urządzenie będzie w stanie przygotowywać posiłki. Im większa moc, tym szybciej mikrofala podgrzeje bądź rozmrozi potrawy. Na naszej stronie dostępne są mikrofalówki z szerokim zakresem mocy od 800 W do 1850 W. 

Przy wyborze kuchenki mikrofalowej znaczenie ma również pojemność. Im więcej jednocześnie przyrządzanych posiłków, tym większa powinna być pojemność kuchenki. Zapewni to możliwość równomiernego podgrzewania posiłków, skracając czas oczekiwania klientów na swoje zamówienie. Do użytku domowego idealnie nadają się kuchenki mikrofalowe o pojemności do 20 litrów.

Kuchenka mikrofalowa - fakty i mity

W Polsce krąży wiele mitów o negatywnym wpływie kuchenek mikrofalowych na przygotowywane produkty spożywcze. Jednak większość z nich nie jest poparta żadnymi badaniami. Według naukowców z Uniwersytetu stanowego Florydy mikrofale są bardzo skuteczne w niszczeniu groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. 

Według dr Grzegorza Brona wykładowcy na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego nie istnieją żadne dowody na to, aby kuchenki mikrofalowe, czy proces podgrzewania mikrofalowego wpływał na zwiększenie ryzyka zachorowania na nowotwory. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kuchenki mikrofalowe

Minimal Price: 320.33