Kuchenki nastawne

Kuchenki nastawne to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości podpięcia w domu zwykłej kuchenki wolnostojącej lub do zabudowy. Kuchenki nastawne to też propozycja dla działkowiczów oraz dla miłośników podróży, którzy nie wyobrażają sobie życia bez gotowania.

W ofercie naszego sklepu dostępne są kuchenki nastawne na gaz oraz kuchenki nastawne na prądDzięki dwóm sposobom zasilania oraz możliwości wyboru ilości palników każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. 

Jaką kuchenkę nastawną wybrać? 

Głównym parametrem przy wyborze kuchenki nastawnej jest jej moc. To od niej zależeć będzie jak szybko element grzewczy, nabierze odpowiedniej temperatury pozwalającej na gotowanie. Na naszej stronie dostępne są urządzenia o zróżnicowanej mocy grzewczej od 2 kW do 7,33 kW.

Przy wyborze kuchenki nastawnej trzeba również zwrócić uwagę na miejsce, w którym będzie użytkowana. Kuchenki gazowe nie mogą być stosowane w pomieszczeniach pozbawionych dobrej wentylacji. Natomiast kuchenki na prąd nie powinny być użytkowane w pomieszczeniach, w których występuje duży pobór mocy. 

Aby zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku kuchenek gazowych, warto zakupić urządzenie z zaworem bezpieczeństwa. Zapewni to odcięcie dopływu gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. 

Wybór kuchenki nastawnej powinien być uzależniony od miejsca użytkowania oraz od częstotliwości jej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą. 

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kuchenki nastawne

Minimal Price: 106.50