Kuchnie / Trzony kuchenne

Kuchnie / Trzony kuchenne to niezawodne urządzenia do każdej profesjonalnej kuchni. Z ich pomocą można przyrządzić gorące posiłki zarówno w garnkach, jak i na patelniach. Niektóre modele kuchni posiadają wbudowany piekarnik pozwalający na jednoczesne gotowanie i pieczenie. Połączenie dwóch urządzeń w jednym pozwala na zaoszczędzenie miejsca w małych pomieszczeniach. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo sprzęty najlepszych producentów Stalgast, Redfox, Egaz, Hendi, Revolution. Dostępne na naszej stronie produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Jaki trzon kuchenny wybrać?

Trzony kuchenne dzielą się na ze względu na zasilanie: 

Wybierając odpowiednie urządzenie do naszej kuchni, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na sposób zasilania. To od niego zależą późniejsze koszty eksploatacji urządzenia. Kuchnie zasilane gazem są zdecydowanie tańsze w utrzymaniu od kuchni zasilanych prądem.

Wybór trzonu powinien być przede wszystkim uzależniony od wielkości lokalu. Im większy lokal tym kuchnia powinna być wyposażona w większą liczbę palników o różnych zakresach mocy. Zapewni to komfortowe przygotowywanie kilku dań w jednym czasie. 

Aby zachować najwyższy poziom higieny i łatwość utrzymania czystości, urządzenia dostępne na naszej stronie w większości wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu łatwo usunąć wszystkie zabrudzenia. Dodatkowo część urządzeń posiada proste w demontażu płyty podpalnikowe, ułatwiając tym samym dotarcie do wszystkich szczelin.  

Wybór trzonu kuchennego powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 449

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 449

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Kuchnie / Trzony kuchenne

Minimal Price: 876.42