Lampy grzewcze do potraw

Lampy grzewcze do potraw to profesjonalne urządzenia emitujące wysokie promieniowanie cieplne. Lampy idealnie nadają się do firm cateringowych, stołówek, hoteli oraz zakładów zbiorowego żywienia, gdzie przygotowane posiłki oczekują na szwedzkim stole. 

W poniższej kategorii znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowany przez naszych specjalistów sprzęt najlepszych producentów: Stalgast oraz Hendi, urządzenia charakteryzują się najlepszymi parametrami oraz wysoką jakością wykonania, dzięki czemu lampy będą służyć przez długie lata. 

Lampa grzewcza - zalety 

Lampy grzewcze znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie przygotowane posiłki oczekują na klientów na szwedzkim stole. Promieniowanie termiczne wytwarzane przez żarówkę  sprawia, że serwowane dania nie tracą ciepła i nie są przy tym wysuszane.  

Ważnym parametrem przy wyborze lampy powinna być jej moc. To od niej zależy jak długo dania pozostaną ciepłe. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia o szerokim zakresie mocy od 250 W do 500 W. Możliwość wyboru natężenia promieniowania termicznego sprawia, że każde danie może mieć dostosowaną do swoich potrzeb temperaturę. 

Każda z dostępnych na naszej stronie lamp posiada system regulacji wysokości, zapewnia to dostosowanie odpowiedniej odległości żarówki od potrawy, dzięki czemu zbyt silne promieniowanie cieplne nie będzie oddziaływać wprost na jedzenie, zapobiegając tym samym wysuszaniu potraw. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Lampy grzewcze do potraw

Minimal Price: 59.35