Patelnie uchylne

Patelnie uchylne to profesjonalne urządzenia do termicznej obróbki produktów spożywczych, a w szczególności do smażenia oleju. 

W poniższej kategorii dostępny jest asortyment marki Egaz, specjalisty w wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Produkty marki Egaz posiadają niezbędne certyfikaty w tym certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny.

Patelnie uchylne - zastosowanie, zalety

Urządzenia znajdują zastosowanie w różnego rodzaju zakładach zbiorowego żywienia: hotelach, restauracjach czy barach typu fast food. Dzięki możliwości smażenia na oleju w temperaturze 50-275°C, patelnia idealnie nadaje się do smażenia kotletów, czy frytek.

Każda z dostępnych na naszej stronie patelni wyposażona jest w termostat zapobiegający nadmiernemu nagrzewaniu się oleju. Dodatkowo część urządzeń wyposażonych jest w lampkę informującą o pracy urządzenia, ostrzega tym samym użytkownika przed przypadkowym dotknięciem i poparzeniem.  

Dla bezpieczeństwa użytkownika patelnie zostały wyposażone w korby pozwalające na płynne i równomierne przechylenie misy w celu zlania zużytego oleju. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi patelni, chroniąc eksploatatora przed oparzeniem się rozgrzanym olejem.

Aby zachować najwyższy poziom higieny, urządzenia zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowanie czystości nie stanowi najmniejszego problemu. 

Wybór patelni uchylnej powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Patelnie uchylne

Minimal Price: 2482.93