Płyty grillowe

Płyty grillowe to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników smażonych kiełbasek niezależnie od pory roku. Dzięki płytom grillowym można  przyrządzić mięso, szaszłyki oraz warzywa  bez użycia tłuszczu. 

W naszym sklepie dostępne są wyselekcjonowane przez naszych specjalistów urządzenia zasilane zarówno gazem, jak i prądem, dzięki czemu każdy znajdzie produkt o idealnych parametrach. 

Jaką płytę grillową wybrać?

Głównym parametrem przy wyborze płyty grillowej powinna być jej moc. To od niej zależy jak szybko i jak dobrze wysmażone będą nasze dania. Na naszej stronie dostępne są płyty o szerokim zakresie mocy od 1,6 kW do 12 kW. Bogaty asortyment pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia, w zależności od częstotliwości i rodzaju przyrządzanych dań.

Równie ważnym czynnikiem przy wyborze płyty grillowej powinna być możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu na bieżąco będzie można korygować stopień wysmażenia potraw, zapobiegnie to nadmiernemu wysuszeniu, a nawet spaleniu dania. Dodatkowym atutem urządzenia jest wbudowana kontrolka pracy, która ostrzega użytkownika przed przypadkowym dotknięciem i poparzeniem. 

Dla zachowania najwyższego poziomu higieny, wszystkie elementy płyty grillowej, mające kontakt z produktami spożywczymi wykonane są z materiałów posiadających atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. 

Płyt grillowe dzielą się ze względu na typ powierzchni roboczej:

  • powierzchnia gładka
  • powierzchnia ryflowana

Aby przygotowywane posiłki jak najbardziej imitowały potrawy z klasycznego grilla najlepszym wyborem będzie płyta ryflowana. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze płyty grillowej zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Płyty grillowe

Minimal Price: 92.68