Rożna do kurczaków

Rożen do kurczaków to obecnie niezwykle popularne urządzenie do przyrządzania dobrze wypieczonych i smacznych ćwiartek i piersi z kurczaka. W czasach gdy większość z nas jest zabiegana i nie ma czasu na przygotowywanie posiłków w domu, dobrym sposobem na szybki obiad jest kurczak z rożna. Jest to najmniej niezdrowe i najmniej kaloryczne danie typu fast food. Mięso drobiowe zawiera dużo pełnowartościowego białka oraz minerałów i witamin z grupy B, dlatego spożywanie drobiu wzmacnia układ odpornościowy. Mięso z kurczaka w porównaniu do innych szeroko dostępnych na polskim rynku rodzajów mięsa charakteryzuje się większą wartością odżywczą i dietetyczną.

W poniższej kategorii dostępne są rożna marki Hendi będącej jednym z liderów w branży profesjonalnych wyposażeń gastronomicznych w całej Europie. 

Jaki rożen do kurczaków wybrać?

Wybór rożna powinien być uzależniony od wielkości i rodzaju lokalu. Jeżeli potrawy z rożna są naszym głównym specjałem, warto pomyśleć nad rożnem na 16-20 kurczaków, jeżeli ma być to tylko dodatek do bogatego menu, powinniśmy wybrać nieco mniejszy rożen na 8-10 kurczaków.

Równie ważnym parametrem przy wyborze rożna jest jego moc, to od niej zależy jak szybko drób zostanie upieczony do odpowiedniego rumianego koloru i soczystego białego mięsa. Na naszej stronie dostępne są rożna o szerokim zakresie mocy od 9,4 kW do 18,8 kW. Moc gazowa ma również znaczenie przy czasie rozgrzewania się urządzenia, im większa moc tym urządzenie szybciej uzyska optymalną temperaturę. 

Dla bezpieczeństwa użytkownika, rożna wyposażone są w drzwi z hartowanego szkła, zapewnia to wytrzymałość na wysokie temperatury. Dodatkowo prawe drzwi otwierane są wraz z częścią prawej obudowy dla ułatwienia wkładania rusztów. 

Urządzenia posiadają niezależne strefy grzewcze, dzięki czemu można uruchomić tylko wybrane rożna, zmniejszając tym samym zużycie gazu. Urządzenia dostępne w naszym sklepie oprócz wielkości różnią się również zużyciem gazu, najmniejszy model zużywa średnio 0,98 m³/h, a model największy zużywa 1,96 m³/h.

Wybór rożna do kurczaków powinien być uzależniony od wielkości lokalu oraz od częstotliwości jego pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą.  

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Rożna do kurczaków

Minimal Price: 4826.83