Taborety gazowe i elektryczne

Taborety gazowe i elektryczne to doskonałe rozwiązanie do przygotowywania posiłków w większych gabarytowo garnkach.

W ofercie posiadamy szeroką gamę taboretów o różnej ilości palników oraz o różnej mocy. Urządzenia zostały wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, tak aby spełniać wszystkie Państwa potrzeby. W naszym asortymencie dostępne są sprzęty renomowanych producentów: Stalgast, Egaz oraz wielu innych. 

Taboret gazowy i elektryczny - zastosowanie, wybór

Taboret gazowy/elektryczny idealnie nadaje się do przygotowywania posiłków w dużych, ciężkich garnkach. Nisko osadzony palnik sprawia, że podnoszenie wypełnionych zupą garnków nie stanowi najmniejszego problemu. Znacznie ułatwia to gotowanie dużych porcji np. w szkołach, na stołówkach czy podczas imprez plenerowych

Urządzenia świetnie nadają się do warzenia piwa w domowych warunkach. Dzięki stabilnej konstrukcji bez problemu można ogrzewać brzeczkę w dużych garnkach, bez obawy o przewrócenie się taboretu.

Duża moc taboretów sprawia, że gotowane bądź podgrzewane na nich potrawy szybko nabierają odpowiedniej temperatury. Na naszej stronie dostępne są urządzenia o szerokim zakresie mocy od 3,5 kW do 14 kW, dzięki czemu dobór odpowiedniego taboretu nie będzie stanowił problemu. 

Przy wyborze taboretu trzeba również zwrócić uwagę na jego nośność, tak aby urządzenie było w stanie bezpiecznie utrzymać ciężar postawionego na nim garnka. Przy bardzo ciężkich garnkach najlepiej sprawdzą się taborety wyposażone w cztery nóżki. 

Większość dostępnych na naszej stronie urządzeń posiada zawory z zabezpieczeniem przeciwwypływowym. Dzięki takim zabezpieczeniom dopływ gazu jest odcinany w przypadku zgaśnięcia płomienia, chroniąc tym samym użytkowników przed niebezpieczeństwem. 

Wszystkie oferowane taborety wyposażone są w dokładne regulatory temperatury, dzięki czemu każda z przygotowywanych potraw ogrzewana jest w odpowiednich dla siebie warunkach. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W razie potrzeby służymy fachową pomocą przy dokonywaniu wyboru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

59 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Taborety gazowe i elektryczne

Minimal Price: 24.50