Pakowarki próżniowe

Produkty spożywcze pakowane próżniowo na dłużej zachowują świeżość oraz walory smakowe. Pakowanie próżniowe to świetne rozwiązanie dla firm cateringowych, zakładów mięsnych czy mleczarskich. Pakowarka próżniowa ułatwia pracę, ogranicza straty, pozwala zachować higienę oraz porządek w każdej kuchni i zakładzie. Jej zastosowanie pozwala na nawet pięciokrotne przedłużenie trwałości produktu.

W poniższej kategorii dostępne są pakowarki próżniowe Stalgast, Hendi, Henkelman i innych dobrych marek, w tym pakowarki próżniowe komorowe oraz pakowarki listwowe dostępne w oddzielnych kategoriach. W naszym sklepie można również zakupić wytrzymałe worki do pakowarek w różnych rozmiarach, pojemniki i korki próżniowe. Dzięki proponowanym rozwiązaniom żywność pozostanie świeża, soczysta i na dłużej zachowa aromat, bez wchłaniania zapachów z zewnątrz.

Pakowarka próżniowa komorowa czy listwowa? Jaką wybrać?

Pakowarki komorowe znajdują zastosowanie w gastronomii, przetwórstwie spożywczym oraz handlu. Posiadają wiele zalet. Są bardzo precyzyjne (regulacja czasu odsysania powietrza) i zapewniają powtarzalność wykonywanych zadań. Dzięki możliwości stosowania worków gładkich PA/PE są ekonomiczne i nadają się do częstego stosowania na szeroką skalę. Pakowarki próżniowe listwowe używane są w małej gastronomii, gospodarstwach domowych i zawsze wtedy, gdy zachodzi potrzeba pakowania próżniowego małych ilości produktów spożywczych o niewielkich rozmiarach. Takie pakowarki są bardziej mobilne i zajmują mniej miejsca. Dodatkową zaletą jest możliwość pakowania produktów o rozmiarach niestandardowych. Zakup urządzenia wiąże się z mniejszym wydatkiem, ale pakowarka próżniowa listwowa będzie mniej ekonomiczna w użytkowaniu, ponieważ wymagać będzie stosowania droższych opakowań. W tym przypadku stosujemy worki moletowane o tłoczonej strukturze albo folię moletowaną w rolce.

Wybór pakowarki próżniowej powinien być uzależniony od wielkości lokalu i częstotliwości pakowania produktów oraz od ich ilości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pakowarek komorowych i listwowych, a także akcesoriów i opakowań. W razie pytań odnośnie wyboru sprzętu lub worków do pakowarek służymy profesjonalną pomocą.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 106

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-96 z 106

Strona:
  1. 1
  2. 2
Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Pakowarki próżniowe

Minimal Price: 3.62