Pakowarki ręczne

Pakowarka ręczna to profesjonalne urządzenie służące do pakowania wszelkiego rodzaju produktów żywnościowych oraz innych produktów na tackach EPS lub bez tacek w folię PVC. 

W ofercie naszego sklepu dostępne są pakowarki ręczne marki CAS. Solidne wykonanie oraz wysoka jakość produktów sprawia, że pakowarki idealnie nadają się do pracy w sklepach spożywczych, restauracjach, cukierniach i kawiarniach.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie pakowarki ręcznej? 

Przy wyborze pakowarki ręcznej należy zwrócić uwagę na temperaturę stołu grzewczego oraz temperaturę listwy odcinającej. To od nich zależy, jak dokładnie folia zostanie zgrzana. Urządzenia zostały wyposażone w dokładny termostat, dzięki któremu elementy grzejne chronią folię przed spaleniem. Dodatkowo podwójna teflonowa warstwa chroni folię przed przywieraniem do blatu.

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie pakowarki ręcznej, jest materiał wykonania urządzenia. Dostępne na naszej stronie pakowarki marki CAS wykonane są z wysokiej jakościowo stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości oraz jest odporne na warunki eksploatacji. 

Najwyższa jakość wykonania i zgodność z obowiązującymi normami potwierdzona certyfikatem CE

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem. W przypadku wątpliwości lub pytań przy wyborze pakowarki ręcznej zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Nie znalazłeś szukanego produktu? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
Pakowarki ręczne

Minimal Price: 496.75